На стаціонарний телефон у Луганську можна дзвонити лише через російського оператора

Жителі окупованого Луганська тепер зможуть додзвонитися на стаціонарні телефони лише за допомогою російського оператора і спеціального номера дозвону

Depo.Луганськ
20 квітня 2017 14:25
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на "міністерство зв'язку "ЛНР".

Повідомляється, що єдиний номер дозвону на стаціонарну телефонну мережу з міжнародних напрямів здійснюється за багатоканальним номером +74997546088.

"Вартість дзвінка на даний номер розраховується згідно тарифами вихідного оператора зв'язку", - зазначають у повдомленні.

За новими правилами для того, щоб зателефонувати на міський стаціонарний номер в окупованому Луганську з території України треба здійснити дзвінок на номер дозвону +74997546088, а потім, після повідомлення автовідповідача ввести додатковий номер.

"Після закінчення мовного повідомлення автовідповідача необхідно ввести номер абонента "Укртелекому" в тональному наборі в форматі 064Х-ХХ-ХХ-ХХ", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що ПАТ "Укртелеком" більше не надає послуги на окупованій частині Донецької та Луганської областей від 7 квітня 2017 року.

Як повідомлялося раніше, 1 березня "Укртелеком" заявив, що припиняє надання послуг на непідконтрольній частині Донецької області через втручання невстановлених осіб у роботу мережі та захоплення офісу озброєними особами.

На початку квітня редставники "влади" анонсували прихід нового оператора стаціонарного телефонного зв'язку.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас