У Корнета заявляють, що в "генпрокуратурі ЛНР" замкнули підлеглих в будівлі

У Луганську працівникам "генпрокуратури ЛНР" заборонили покидати будівлю через загрозу захоплення будівлі

Depo.Луганськ
23 листопада 2017 19:33
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві "МВС" "ЛНР", яке очолює Ігор Корнет, передає Depo.Донбас.

В "МВС" стверджують, що до них звернулися співробітники "генеральної прокуратури" "ЛНР" і сказали, що їх 2 дні - з 21 по 22 листопада - незаконно утримували в будівлі.

За словами помічника "генпрокурора" щодо взаємодії із засобами масової інформації Давида Каца, керівництво "генпрокуратури" наказало забарикадувати всі входи і виходи і заборонило всім, хто знаходиться в будівлі, залишати його.

А вранці 21 листопада керівництво "відомства" оголосило співробітникам, що готується силове захоплення будівлі "невідомими озброєними особами". Через це близько 70 чоловіків особового складу були озброєні автоматичною зброєю.

"Хочу відзначити, що найжахливіше в цій ситуації був у тому, що в будівлі спочатку перебували кілька цивільних осіб, яких деякий час не випускали, в тому числі і дітей. Слава Богу, все обійшлося, дітей випустили, але в приміщенні залишилися співробітниці прокуратури , а апарат "ГП" складається в більшості з жінок ", - сказав Кац.

За його твердженням, жінки просили "керівництво" їх випустити, але воно не реагувало на їх прохання.

Чоловік додав, що багато співробітників "генпрокуратури" "ЛНР" не хотіли брати в руки зброю і стріляти. Коли 22 листопада "керівники генпрокуратури" сказали, що нікого більше не тримають, жінки і чоловіки покинули будівлю.

"Велика частина колективу добровільно склали зброю і вийшли." Невідомі озброєні люди "ніякої небезпеки не представляли, вели себе коректно, ніяких провокацій не було", - зазначили співробітники "генпрокуратури" "ЛНР", стверджується на сайті "МВС" "ЛНР".

У силовому відомстві бойовиків "ЛНР" відзначається, що зараз "генпрокуратура" працює в штатному режимі, оточення з будівлі знято.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас