Студенти Луганського університету-переселенця обурені намірами Міносвіти знищити виш

Студенти Луганського національного аграрного університету обурені намірами Міносвіти реорганізувати виш, приєднавши його до Луганського нацуніверситету імені Тараса Шевченка

Про це йдеться у зверненні студентів до президента, прем'єра та голови Верховної Ради, передає Depo.Донбас.

Студенти повідомили, що до їх відома була доведена рекомендація моніторингової комісії Міністерства освіти і науки України стосовно реорганізації Луганського НАУ шляхом приєднання до ДЗ "Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка".

Наразі аграрний виш перебуває в Харкові після переїзду з Луганська у 2014 році.

"Ми не погоджуємося з висновками та рекомендаціями моніторингової комісії, яку очолив Перший заступник Міністра Ковтунець В. В., і переконані в тому, що будь-яка реорганізація чи переміщення призведуть до повної руйнації закладу, втрати наукових надбань, навчальної самобутності, позитивних звершень, зокрема останніх років, та патріотичного духу студентів", - йдеться у зверненні студентів.

Вони зазначають, що за ці чотири роки було налагоджено зв'язки з підприємствами Харкова та Харківської області, де студенти мають можливість проходити навчальну практику. На базах дослідних інститутів Харкова організована виробнича практика, що дає неоціненний досвід в подальшому для оволодіння майбутніми професіями. На основі цих даних пишуться магістерські та бакалаврські дипломні роботи. Саме за ініціативи студентів створено сім наукових гуртків, робота яких пов'язана з науковими базами дослідних інститутів.

Також повідомляється, що за цей час сформована ефективна команда студентського самоврядування, яка тільки у 2017 році реалізувала 11 студентських соціально вагомих ініціатив та проектів. Завдяки активності, цілеспрямованості та комунікабельності студентів ми отримали можливість відвідати різні країни за програмами обміну та в рамках програм співпраці з Британською Радою в Україні.

"Просимо Вас підтримати студентську спільноту нашого закладу та не дати можливості прихильникам "ЛНР" відчути свою перемогу у зв'язку з можливим припиненням функціонування Луганського національного аграрного університету в Харкові", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, Луганський національний аграрний університет очолювала депутат Партії регіонів Луганської облради Валентина Ткаченко.

Після захоплення влади проросійськими силами, Ткаченко перейшла на службу в "ЛНР" і згодом очолила "міносвіти".

У жовтня 2017 року стало відомо, що Ткаченко окупанти вигнали з посади "міністра" освіти "ЛНР" через корупцію.

На Ткаченко ще у 2016 році ніби надійшло "замовлення" від влади "ЛНР", а перевірка знайшла, що "міністр" причетна до розкрадання бюджетних коштів. Проте ця інформація не підтвердилася, Ткаченко продовжувала працювати "міністром" до літа 2017.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"