Страйк в "ЛНР": Шахтарям виплатили частину боргів, мітингарі залишаються на "підвалі"
На окупованій Луганщині у місті Антрацит гірники шахти "Комсомольська" припинили протест і піднялися на поверхню
- Донбас
-
15 червня 2020 11:21

Як повідомляють у соцмережах, угрупування "ЛНР" погодилося виплатити їм борги з зарплати, передає Depo.Донбас.
Проте, деякі учасники протесту досі залищаються у "підвалах" МГБ, зокрема брати Ігор і Віталій Єфанови.
"В Антрациті досі карантин, місто закритий. Оператор Лугаком працює з перебоями, так само ввечері був заблокований доступ до ряду російських сайтів, які висвітлювали страйк. Так само надійшла інформація, що під час мітингу в Антрациті 12 червня гірники пообіцяли не розходитися, поки вимоги не будуть виконані повністю. Однак, вночі надійшло повідомлення, що страйк припинено", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що шахтарям були виплачена заборгованість за квітень, однак без компенсацій і виплат - тобто 23%. Заборгованість за березень залишилася.
Нагадаємо, 10 червня стало відомо, що "МГБ" "ЛНР" розпочало репресії проти бастуючих працівників шахти "Комсомольська" в Антрацитівському районі Луганської області.
Раніше "ЛНР" припинила рух пасажирського транспорту міського, приміського та міжміського сполучення з окупованим Антрацитівським районом і Антрацитом зокрема, в обох напрямках, щоб заблокувати бастуючих шахтарів.
Протест гірників шахти "Комсомольська" триває з п'ятниці 5 червня. "Влада" заблокувала мобільний зв'язок і відрядила "МГБ" шукати особливо активних.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:41 У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження пункту управління армії рф на Донеччині
- 12:28Екіпаж поліції "Білий янгол" потрапив під удар дронів у Покровську
- 09:40Слов'янськ зазнав атаки "шахедів", є руйнування
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 23:50 На Донеччині росіяни намагаються просунутися на трьох напрямках — Сирський
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 10:49Продавчиня зі Слов'янська коригувала ракетні удари росіян по локаціях Сил оборони на Донеччині, - СБУ
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:20У Білозерському на Донеччині від дронової атаки поранені п’ятеро людей
- 17:35"На межі гуманітарної катастрофи": очільник ОВА Донеччини розповів про обстановку в прифронтовій Костянтинівці
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:2115 років тюрми отримала агентка "жіночої групи" фсб, яка шпигувала для ворога на Донеччині
- 10:46У Краматорську другу добу розбирають завали будинку, зруйнованого ракетою росіян ФОТО
- 08:40Скільки людей залишаються у Покровську: дані МВА
- 09:40Ворог завдав авіаударів по Краматорську та Слов’янську: Є загиблий та поранені (ФОТО) ФОТО
- 09:20 Гаряча доба на фронті: відбулося 171 боєзіткнення
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 10:10 На фронті за добу 188 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 09:03"УЗ" попередила про зміни в русі поїздів на Донеччині та Дніпропетровщині