Стало відомо, де на окупованій Луганщині розквартирувалися кадирівці

Співголова громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов розповів про місця дислокації кадирівців на території окупованої Луганщини

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

За даними Снєгирьов, в Луганську загін кадирівців розквартирований в приміщеннях колишнього Головного управління Міндоходів в Луганській області за адресою: м.Луганськ, вул.Коцюбинского, 2 а (3-й поверх).

В м.Краснодон загони кадирівців відповідають за супровід колон та контрабанду ПММ і зброї. Керує ними польовий командир на псевдо " Мага". Крім того, на території міста Краснодон розквартирована група польового командира на псевдо "Дикий".

Є інформація про базування кадирівців та території бази відпочинку поблизу с.Пархоменко та в районі с.Хрящівка, дачний кооператив Мир. На території кооперативу "Мир" крім живої сили розміщуються важка техніка і артилерія бойовиків.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа"на території т.зв.ЛНР, в районі селища Верхня Деревечка Свердловського району Луганської області, налагоджено друк фальшивих грошових знаків Центрального банку РФ.

Територія навколо бункеру і сам бункер знаходяться під охороною бойовиків з Північного Кавказу.

В Краснодоні кадирівцями налагоджена тісна взаємодія з загоном польового командира на псевдо "Моджахед". Загін "Моджахеда" брав активну участь в роззброєнні розквартированого в м.Краснодон загону МГБ ЛНР ОБроН  "Одеса" (командир Фомінов на псевдо "Фома").

Загальна кількість бойовиків, які розквартировані в Краснодонському і Свердловському районах Луганської області коливається від 100 до 250 бойовиків.

В Луганську вихідці з Кавказу входили окремими підрозділами до складу батальйонів "Дон" і "Зоря". Місцем їхнього розташування були селища Миколаївка та Піонерське Станично-Луганського району Луганської області.

В м.Лутугине був розквартирований підрозділ осетинів загальною кількістю до 40 бойовиків. На початок збройного протистояння з регулярною українською армією загін нараховував до 70 бойовиків. Командир-Алгуров Альберт Філіпович - ветеран збройних конфліктів на Кавказі. Один з польових командирів - Агаєв Аксарбек.

В Стаханові оперує загін вихідців з Кавказу кількістю до 100 бойовиків.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас