Стало відомо, де на окупованій Луганщині розквартирувалися кадирівці

Співголова громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов розповів про місця дислокації кадирівців на території окупованої Луганщини
Depo.Луганськ
10 квітня 2015 18:09
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

За даними Снєгирьов, в Луганську загін кадирівців розквартирований в приміщеннях колишнього Головного управління Міндоходів в Луганській області за адресою: м.Луганськ, вул.Коцюбинского, 2 а (3-й поверх).

В м.Краснодон загони кадирівців відповідають за супровід колон та контрабанду ПММ і зброї. Керує ними польовий командир на псевдо " Мага". Крім того, на території міста Краснодон розквартирована група польового командира на псевдо "Дикий".

Є інформація про базування кадирівців та території бази відпочинку поблизу с.Пархоменко та в районі с.Хрящівка, дачний кооператив Мир. На території кооперативу "Мир" крім живої сили розміщуються важка техніка і артилерія бойовиків.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа"на території т.зв.ЛНР, в районі селища Верхня Деревечка Свердловського району Луганської області, налагоджено друк фальшивих грошових знаків Центрального банку РФ.

Територія навколо бункеру і сам бункер знаходяться під охороною бойовиків з Північного Кавказу.

В Краснодоні кадирівцями налагоджена тісна взаємодія з загоном польового командира на псевдо "Моджахед". Загін "Моджахеда" брав активну участь в роззброєнні розквартированого в м.Краснодон загону МГБ ЛНР ОБроН  "Одеса" (командир Фомінов на псевдо "Фома").

Загальна кількість бойовиків, які розквартировані в Краснодонському і Свердловському районах Луганської області коливається від 100 до 250 бойовиків.

В Луганську вихідці з Кавказу входили окремими підрозділами до складу батальйонів "Дон" і "Зоря". Місцем їхнього розташування були селища Миколаївка та Піонерське Станично-Луганського району Луганської області.

В м.Лутугине був розквартирований підрозділ осетинів загальною кількістю до 40 бойовиків. На початок збройного протистояння з регулярною українською армією загін нараховував до 70 бойовиків. Командир-Алгуров Альберт Філіпович - ветеран збройних конфліктів на Кавказі. Один з польових командирів - Агаєв Аксарбек.

В Стаханові оперує загін вихідців з Кавказу кількістю до 100 бойовиків.