ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Снєгирьов: Українські спецслужби підставили Мозгового

Українські правоохоронці та підпілля вдало зіграли на амбіціях вбитих ватажків бойовиків, а російські спецслужби взяли на себе всю чорну роботу
Depo.Луганськ
23 травня 2015 23:31
ФОТО: depo.ua

Таку думку на своїй сторінці в "Фейсбуці" висловив співголова "Правої справи" Дмитро Снєгирьов, пише Донбас.depo.ua.

"Якщо після загибелі "Бетмена" в лавах бойовиків ще залишалися скептики, які крутили носом, коли їм пояснювали, що тимчасово окуповані райони Луганської області знаходяться під юрисдикцією української правоохоронної системи, то тепер, після ліквідації Мозгового, кількість скептично налаштованих значно зменшиться", - пише Снєгирьов.

За його словами, Мозговий і "Бетмен" стали жертвами власних політичних амбіцій, на яких вдало зіграли українські правоохоронці та підпілля, а спеціальні служби РФ, яких використовували втемну, взяли на себе всю чорну роботу.

"Підполковник КДБ Путін, сідайте, Вам - незадовільно. Два провали за тиждень - це не стільки Ваші репутаційні втрати, скільки показник незадовільної роботи самої системи ФСБ", - зазначив Снєгирьов.

Нагадаємо, в "ЛНР" повідомили, що ватажок банди "ЛНР" "Привид" Олексій Мозговий загинув у результаті замаху, організованого невідомою диверсійно-розвідувальною групою.

Читайте також: В ЛНР вбивство Мозгового стане своєю "справою Нємцова"