ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російська пошта тишком перенесла Луганськ у Ростовську область

Жителі окупованого луганська повідомляють, що у міста тепер є поштове сполучення із Росією. Для цього окупанти змінили поштову адресу міста
Depo.Луганськ
2 червня 2016 16:30
ФОТО: depo.ua

Про це пише Радіо Свобода з посиланням на місцевих жителів, передає Depo.Донбас.

Луганчани зазначають, що інформацію про поштове сполучення між окупованим Луганськом з Росією ніде не рекламують. Розповсюджується вона за допомогою "сарафанного радіо". При цьому, окупанти змінили український поштовий індекс міста, замінивши його номером абонентської скриньки Росії, звідки кореспонденція пересилається адресатам. Послуга діє тільки для відправки на Росію та з Росії.

"Вартість відправлення листа - 50 рублів. Посилки - 438 рублів + вартість пакувального матеріалу. Обмеження по відправці - 1 раз на місяць на одну адресу не більше 5 кг крім ліків і горіхів", - повідомляють у матеріалі.

При оформленні адреси для відправки на Росію в рядку відправника, згідно форми, треба зазначати: а\я - 21, Куйбишеве, Ростовська область, 346940. Далі свої особисті дані та луганську адресу. При цьому писати назву міста та "республіки" заборонено.

Нагадаємо, що офіційно жодна поштова служба доставки у "республіці" не працювала з січня 2015 року. Щоправда з літа 2014 року до зими 2015 на окупованих територіях намагались працювати приватні перевізники "Гюнсел" і "Автолюкс". Однак і вони перестали туди доїжджати і наразі переправити свої речі в окупацію або з неї можливо лише самотужки, або за допомогою нелегальних перевізників. Останні наче лотерея: коштують дорого, умови незручні та ще й гарантій ніяких не дають.

 

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас