ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Проукраїнські активісти зняли фільм в окупованому Луганську: жителі чекають на Україну (ВІДЕО)

У Луганську проукраїнським активістам вдалося зняти фільм про те, що не всі жителі підтримують владу терористів "ЛНР"
Depo.Луганськ
10 квітня 2015 12:37
ФОТО: depo.ua
Проукраїнські активісти зняли фільм в окупованому Луганську: жителі чекають на Україну (ВІДЕО)
Луганськ навесні 2014 року. Фото Олександра Волчанського

Багато хто залишився у місті тільки через те, що їм нікуди подітися, дехто не хотів залишати на призволяще дім, бізнес, та родичів. Також проросійські настрої у місті значно перебільшені, багато жителів позитивно ставляться до України і не виключають, що в майбутньому влада у регіоні може змінитися на українську.

Такі закономірності у житті Луганська показані на відео автора steps-media, яке нещодано оприлюднили у Youtube, повідомляє Донбас.depo.ua.

У півгодинному фільмі  показані порожні вулиці весняного Луганська, зруйновані обстрілами будівлі. Журналісти поспілкувалися з місцевими жителями, і дізналися, яким вони бачать своє майбутнє, а також завітали на підприємство "Луганськмлин".

"Не вірте, коли кажуть, що на Сході України усі думають однаково і дивляться в сторону Росії. Ці настрої сильно перебільшені. Більшість людей намагається жити за принципом "не висовуйся". Не відомо ще, чим усе обернеться. Іншого міста, дому, чи бізнесу їм ніхто ніде не підготував", - такі підсумки підвели автори фільму після спілкування з луганчанами.