Проукраїнські активісти зняли фільм в окупованому Луганську: жителі чекають на Україну (ВІДЕО)

У Луганську проукраїнським активістам вдалося зняти фільм про те, що не всі жителі підтримують владу терористів "ЛНР"
Луганськ навесні 2014 року. Фото Олександра Волчанського
Луганськ навесні 2014 року. Фото Олександра Волчанського

Багато хто залишився у місті тільки через те, що їм нікуди подітися, дехто не хотів залишати на призволяще дім, бізнес, та родичів. Також проросійські настрої у місті значно перебільшені, багато жителів позитивно ставляться до України і не виключають, що в майбутньому влада у регіоні може змінитися на українську.

Такі закономірності у житті Луганська показані на відео автора steps-media, яке нещодано оприлюднили у Youtube, повідомляє Донбас.depo.ua.

У півгодинному фільмі  показані порожні вулиці весняного Луганська, зруйновані обстрілами будівлі. Журналісти поспілкувалися з місцевими жителями, і дізналися, яким вони бачать своє майбутнє, а також завітали на підприємство "Луганськмлин".

"Не вірте, коли кажуть, що на Сході України усі думають однаково і дивляться в сторону Росії. Ці настрої сильно перебільшені. Більшість людей намагається жити за принципом "не висовуйся". Не відомо ще, чим усе обернеться. Іншого міста, дому, чи бізнесу їм ніхто ніде не підготував", - такі підсумки підвели автори фільму після спілкування з луганчанами.