Представниця "ЛНР", яка сиділа на підвалі російського "отамана" Козіцина, дала йому медаль

Представниця "ЛНР" Марина Філіппова, яка у 2014 році була мером Красного Луча і сиділа "на підвалі" у бандформування російського отамана казаків Миколи Козіцина, нещодавно нагородила його медаллю за вбивство українців

Представниця "ЛНР", яка сиділа на підвал…

Філіппова зараз є помічницею ватажка "ЛНР", вона з делегацією поїхала у Ростовську область, щоб нагородити Козіцина, передає Depo.Донбас з посиланням на підконтрольні "ЛНР" сайти.

Вона нагородила Козіцина медаллю "за взяття Дебальцевого".

Зазначимо, що у 2014 році Філіпова, яка тоді була мером міста Хрустальний (Красний Луч) за наказом Козіцина провела чотири місяці на підвалі.

Зберіглася її пряма мова про ці події.

"22 жовтня 2014 року я була викрадена особливим відділом генерала Козіцина. Все починалося зовсім заурядно, ніщо не віщувало біди. Мене запросили прийти на зустріч і обговорити вибори, які якраз повинні були відбутися в "ЛНР" 2 листопада. Коли я вийшла з будівлі, мені запропонували сісти в машину, а в машині до моєї голови приставили пістолет. Таким чином, мені повідомили, що я арештована - безпосередньо за наказом Козіцина", - розповіла Філіппова.

"Мені поставили в провину те, що ми зверталися до нинішніх українських властей з вимогою припинити економічну блокаду міста. Я впевнена, що ми вчинили абсолютно правильно, тому що вимагали ті гроші, які ми заробили, які є частиною міського бюджету. Вважаю, ці кошти повинні бути повернуті місту. Деякі з обвинувачень звучали дійсно просто абсурдно. Так, наприклад, в місті є приватне підприємство, розташоване на території колишнього заводу "Красний Луч", яке займається випуском сапфірового скла для швейцарських годинників. Це нова технологія, вони самі її винайшли і розробили обладнання. Для міста, в якому одна з проблем - рівень безробіття, поява робочих місць важливо саме по собі. А ці люди вирішили, що сапфірове скло і сапфіри - це одне і те ж. Абсолютно не розібравшись в ситуації, не розуміючи, про що вони говорять, шукали, мабуть, незліченних багатств і золотих розсипів", - казала Філіппова.

Кааки Козіцина у неї забрали особисті заощадження, цінні речі і машину дітей, а також поселилися в квартирі її дочки.

Спочатку умови утримання, за її словами, були досить жорсткими, в селищі Штерівка жінку тримали в неопалюваному гаражі:

"Чесно кажучи, коли пробудеш добу в гаражі при мінусовій температурі і вже втрачаєш свідомість, то єдина думка, яка закрадається - може, тебе просто хочуть до смерті заморозити і залишити потім десь під кущем?" - жалілася Філіппова.

Вона казала, що до неї застосовувалися і заходи фізичного впливу, казаки вимагали і отримали викуп у $25 тис. але її все одно не відпустили. Пізніше умови дещо пом'якшили: вона була переведена в підвальне приміщення приватного будинку, де знаходилася 4 місяці.

Нагадаємо, Козіцин у квітні 2014 року на території Російської Федерації утворив незаконне збройне формування "Всевеликое войско Донськое" з числа громадян РФ та інших осіб, на чолі якого незаконно вторгся на територію України та до листопада 2014 року в Луганській області у складі терористичної організації "ЛНР" організовував та безпосередньо брав участь у нападах на учасників антитерористичної операції.

26 грудня 2017 року військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що Микола Козіцин 27 грудня отримав підозру від військовоі прокуратури Украіни. Він також написав, що повідомлення про підозру Козіцину передали за допомогою міжнародної кур'єрської служби.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme