ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Про зоофілію в "ЛНР": Як поліцаї дозволили "є..ть козу" (ВІДЕО 18+)

Бойовики "ЛНР" дозволили жителям окупованої території займатися сексом з козами
Depo.Луганськ
29 квітня 2015 11:03
ФОТО: depo.ua
Про зоофілію в "ЛНР": Як поліцаї дозволили "є..ть козу" (ВІДЕО 18+)
Про зоофілію в "ЛНР": Як поліцаї дозволили "є..ть козу" (ВІДЕО 18+)

Про це дізналися журналісти інтернет-телебачення "Голос народу", повідомляє Донбас.depo.ua.

Назвавшись місцевим жителем, журналіст зателефонував до чергової дільниці міліції, підконтрольної бойовикам, та "повідомив", що його сусід, який тримає козу, вночі займається з нею сексом - заходить до хліву, знімає штани та починає гвалтувати тварину. Журналіст поскаржився, що коза "голосно кричить" та "заважає спати всій вулиці" і запитав, чи можна за законами так званої "ЛНР" гвалтувати кіз.

Так званий правоохоронець не зміг відповісти на питання і зауважив, що факт зоофілії "треба довести" та пообіцяв приїхати і подивитися, що там коїться. Але бойовик наголосив, що арешт зоофілові не загрожує, тому що так звана міліція "не має на це права", і сусід може гвалтувати кіз доти, доки не буде вироку так званого суду. Відео містить нецензурну лексику.

Вже інший так званий правоохоронець, з яким спілкувався журналіст, сказав, що сусідові, який гвалтує козу, "не вистачає жіночої уваги".

Журналіст також запитав його, чи можна гвалтувати кіз, на що бойовик сказав, що закону, який би це заборонив, немає. На це журналіст зауважив, що у так званому "головному управлінні міліції ЛНР" йому сказали, що на окупованій території діють українські закони, згідно з якими зоофілія вважвється злочином, на що бойовик адекватно відреагувати не зміг.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, бойовики "ЛНР", які заборонили гомосексуальні стосунки, не мають нічого проти чоловіків, які цілуються, та вважають це "древньою руською традицією".