Плотницький поскаржився, що голодує (ФОТО)

Ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький вкотре дорікнув Україні, що вона не хоче фінансувати окуповані бойовиками території
Depo.Луганськ
14 квітня 2015 18:25
ФОТО: depo.ua
Плотницький поскаржився, що голодує (ФОТО)
Плотницький поскаржився, що голодує (ФОТО)

Про це він сказав на прес-конференції, цитує Плотницького підконтрольний бойовикам сайт.

"Київ знищує міста та промисловість Донбасу, а ми захищаємо. Київ провокує у нас голод, а ми відкриваємо соціальні їдальні та гуманітарну допомогу. Київ душить людей економічною блокадою, ми відновлюємо взаємовигідні зв'язки в тому числі і з українськими підприємствами", - сказав він.

Зазначимо, Плотницький, як і його підлеглі, судячи з їх зовнішнього виду, точно не голодують.

Нещодавно представник окупаційної влади «ЛНР» Сергій Литвин, який явно страждає на ожиріння, похвалився "відмінними" запасами продуктів.
Про це він заявив в інтерв'ю колишньому депутату Луганської облради від Партії регіонів Леонарду Свідовському, який зрадив Україну і тепер працює на окупантів.

На питання Свідовського: «Чи загрожує нам голод, як каже джерело пропаганди (це він має на увазі українські ЗМІ). Вони кажуть, що в нас голодні смерті, що люди пухнуть з голоду», Литвин відповів,що оцінює продовольчу безпеку на відмінно.

«На сьогодні продовольчу безпеку оцінюю на 5. Запас пшениці - на 5, круп на 5. А 5+ виходить, адже гумконвої ідуть. Тому ми повністю забезпечені продуктами, хлібом, крупами, макаронами. Плюс, завдяки підтримки Російської Федерації, ми отримуємо консерви, що дозволяє урізноманітнити наш раціон», - сказав Литвин, таким чином визначивши меню луганчан.

М'ясо, рибу, яйця, овочі, фрукти, сир та молочні продукти він не назвав.

Колишній депутат Луганської облради і "похресник" регіонала Олександра Єфремова Родіон Мірошнік теж на голодуючого не схожий.