Плотницький пояснив, чому звільнив Корнета

Ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький усунув з посади "міністра МВС" Ігоря Корнета, через порушення карної справи

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на сайт підконтрольний "ЛНР".

"У зв'язку з порушенням стосовно міністра внутрішніх справ ЛНР Корнета І. А. кримінальної справи, постановою Ленінського районного суду міста Луганська від 20.11.2017 про відсторонення Корнета І. А. з посади міністра внутрішніх справ Луганської Народної Республіки, зверненням комітету Народної Ради Луганської народної Республіки з питань державної безпеки і оборони, роботи правоохоронних органів та судової системи, законності, захисту прав і свобод людини і громадянина указом глави Луганської народної Республіки Корнет І. А. відсторонений від посади міністра внутрішніх справ Луганської Народної Республіки з 20.11.2017 ", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, відтепер виконувати обов'язки очільника "МВС ЛНР" призначено Черткова Володимира.

Нагадаємо, що Плотницький заявив, що позбавить Корнета "міністерського" крісла.

Нагадаємо, що у жовтні один з так званих "депутатів" "народної ради "ЛНР" Володимир Санкин на нараді розповів, як "міністр внутрішніх справ "ЛНР" Ігорь Корнет захопив чужий будинок в Луганську влітку 2014 року.

Як стало відомо 9 листопада 2017 року, у "МГБ ДНР" заявили, що довідалися про замахи на ватажків "ЛНР", які нібито готують "українські диверсанти". При цьому зазначалося, що об'єктами "замахів" обрано саме недружніх до Плотницького "міністрів" - Ігоря Корнета і Леоніда Пасічника.

10 листопада в окупованому Луганську будівлю, де розмістилося "міністерство внутрішніх справ" оточили люди у військовій формі: казали, що шукають бомбу.

Згодом стало відомо, що на Росії порушили карну справу через вбивство "екс-прем'єра ЛНР".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас