Операція "відплата": Українські бійці за 15 хвилин знищили командний пункт "ЛНР" разом з бойовиками (ВІДЕО)

В Луганській області українські бійці провели 15 хвилинну операцію, в результаті якої знищили командний пункт бойовиків

Про це розповів Facebook волонтер Юрій Мисягін, який назвав цю операцію "Відплата", передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що все почалося з того, що 54 бригада тільки-тільки недавно зайшла на позиції. Ще до кінця навіть вивчили весь район, 25 січня окупанти з протитанкового гранатомету підірвали вантажівку УРАЛ, одного з батальйонів бригади.

"Тоді загинув один з бійців і чотири людини були поранені", - додав Мисягін, зазначаючи, що після цього почали планувати опкрацію "Відплата".

"Операцію дуже ретельно планували. Бойова група К-2 з 54-ї, скрупульозно збирала всю інформацію про це місце, що знаходиться в районі н.п. Золоте. Там дуже часто фіксувалася велика кількість автотранспорту, на якому пересуваються бойовики російсько-терористичних військ і представники МГБ "недореспубліки ДНР". Інформація накопичувалася, аналізувалася і перевірялася кілька разів", - зазначив він.

Мисягін розповів, що вся робота проходила настільки непомітно, що противник там почувався дуже спокійно і вільно.
"Автомобілі до КП приїжджали і від'їжджали. Стояли не маскуючись під відкритим небом.
Зверніть увагу, що зенітка, яка знаходиться в абсолютно безглуздо зробленому капонірі, встановлена ​​в кузові вантажівки - напевно з неї сніг не знімали з початку зими. А маскувальні сітки відсутні геть.
А сам командний пункт - це взагалі вагончики з профнастилу. Абсолютно ніяких додаткових укріплень", - розповів він.
За словами Мисягіна, командний пункт був вивчений: "вздовж і впоперек", а коли вся аналітична робота була проведена і бойова команда К-2 була готова, прийшла інформація про те, що зараз на КП знаходиться близько 12-14 чоловік.

"Люди швидко зайняли бойові позиції, в повітря були підняті дрони і операція "Відплата" почалася. Знищена прямим попаданням зенітка і виведений з ладу військовий вантажний КАМАЗ. Решето. Повністю знищений прямим попаданням один з автомобілів МГБ. Два автомобіля, швидше за все, теж відновленню не підлягають, так-як решето. Сам командний пункт виведений з ладу, частково з особовим складом. З 12-14 чоловік, які знаходилися в той момент там, в укриття через дорогу встигли перебігти тільки 8-9 чоловік. Решта залишалися в середині. Командний пункт прошитий повністю. Все, що знаходилося в середині відновленню вже не підлягає", - написав Мисягін.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас