ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Окупованим вмираючим Молодогвардійськом кожного дня ідуть війська з Росії

В окупованому "ЛНР" Молодогвардійську Луганської області жоден магазин не працює, проте через кордон не приховуючись ідуть війська з Росії
Depo.Луганськ
14 квітня 2015 11:59
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Донбас.depo.ua повідомили місцеві жителі.

За їх словами продукти та засоби гігієни вони вимушені купувати в сусідньому Краснодоні, або в Луганську, бо в місто нічого не завозять.

"Шахти, які всі підпорядковані ВАТ "Краснодонвугілля"(власність бізнесмена Рината Ахметова) не працюють, а вони є основним місцем роботи для більшості населення. Місто поступово вмирає, вулиці порожні, всі, хто може, їдуть або в Росію, або на підконтрольну Україні територію", - каже місцевий житель, шахтар-пенсіонер.

"Мої вікна виходять на трасу, що йде на Краснодон, а там і на Ізваріне, кожного дня нею іде купа війсткової техніки, вантажівки з озброєними військовими у напрямку до Луганська. Всі місцеві знають, що то росіяни, та і вони не приховують вже. Навіть номери не затирають. У нас вже валіза спакована, якщо тут щось почнеться, будемо тікати", - розповів він.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, командир відділення спецназу "ДНР" росіянин Дмитро Сапожніков розповів раніше невідомі подробиці боїв за Дебальцеве. За його словами, операцією керували кадрові російські офіцери, включаючи генералів.