На "прем'єрі" "ЛНР" відпрацювали тортури "слоником": Він помирав у протигазі
Так званого "екс-прем'єра ЛНР" перед смертю катували охоронці ватажка "республіки" Ігоря Плотницького
- Донбас
-
30 вересня 2016 20:59
У "ЛНР" розповіли, як катували та вбивали "екс-прем'єра" і "радника голови "ЛНР" Геннадія Ципкалова, передає Depo.Донбас з посиланням на терористичний ресурс.
"Ми схильні думати, що Гену задушили в протигазі, застосовуючи до нього відоме катування під назвою слоник, а потім вже мертвого повісили. У прокуратури була ціла доба для того, щоб придумати якусь версію смерті. Але нічого навіть схожого на правду придумано не було, все, що озвучив укропский агент Рахно в черговому зверненні, не витримує навіть елементарної критики. Якщо у людей немає мізків, то звідки там візьмуться думки. Тому в суботу вдень видали народу ось таке звернення", - повідомили поплічники Ципкалова.
"Як нам сказали, вбивство сталося в підвалі будівлі ОДА. Протигази там, до речі, так і стоять досі в ящиках. Природно, прокурори самі не займалися якимось вибиванням показань, це були спеціально навчені для цього люди, яких Коливан зібрав в складі особистої охорони", - повідомляють бойовики.
Нагадаємо, що колишній "радник глави ЛНР" Геннадій Ципкалов, 24 вересня "повісився" у камері. Однак за інформацією із соцмереж, його забили на смерть під час допиту.
Вранці 26 вересня у соцмережах з`явилася інформація про смерть другого затриманого - колишнього "депутата" Віталія Кисельова. Згодом у "ЛНР" презентували відео-спростування, на якому показали живого Кисельова.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:03"УЗ" попередила про зміни в русі поїздів на Донеччині та Дніпропетровщині
- 23:25З Донеччини до Львівщини евакуювали дві сотні кіз унікальної породи
- 10:18Підприємець з Луганщини привласнив 35 млн грн, призначених для закупівлі техніки для ЗСУ
- 21:50 Українські школи готують до роботи під час блекаутів
- 12:55Росіяни вдарили ракетами по Святогірську на Донеччині. Зруйновано багатоповерхівки, є поранені
- 12:31На Донеччині за добу через обстріли загинули шестеро людей
- 10:10На Донеччині затримали двох ворожих коригувальниць
- 10:16Між Силами оборони України та російськими військами минулої доби відбулися 203 бойові зіткнення
- 17:54У Краматорську через вибух у гуртожитку загинула дитина
- 09:19 Важка доба: Ворог більш як 200 разів намагався прорвати лінію фронту
- 08:44 Вночі ППО збила 43 ворожі безпілотники з 58
- 23:18 У Генштабі ЗСУ повідомили про ситуацію на фронті під кінець 1 205-ої доби збройної агресії рф проти України
- 18:32 В ГУР назвали ім'я мільйонного знищеного росіянина (ВІДЕО) Відео
- 22:02 Більше півтори сотні дітей на Донеччині дотепер проживають у зоні примусової евакуації
- 12:56У Родинському на Донеччині росіяни знову обстріляли рятувальну частину
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 09:02Російська армія завдала удару по Краматорську, поранено цивільного
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 22:45 Ворог атакує: окупаційна армія за добу 167 штурмувала позиції ЗСУ, майже три десятки боїв тривають і зараз