На Луганщині закінчився бій з окупантами: Бійці ООС зазнали втрат
Бій поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний на Луганщині закінчився
- Донбас
-
18 лютого 2020 10:25

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС, передає Depo.Донбас.
Зазначається, що підрозділи Об’єднаних сил надали адекватну вогневу відповідь противнику та утримали повний контроль над ситуацією.
"Серед українських захисників, нажаль, один загиблий, четверо отримали легкі поранення, їм надається медична допомога. У ворога один загиблий, п’ять – важко поранених. Противник запросив режим тиші. Позиції українських захисників не втрачені", - йдеться у повідомленні.
"У готовності до застосування перебувають підрозділи резерву зі складу Об’єднаних сил. Ситуація повністю контрольована. Продовжуємо боронити Україну від агресора", - додали у штабі.
Нагадаємо, сьогодні, 18 лютого, журналіст Юрій Бутусов повідомив, що о 5:00 російські війська атакували українські опорні пункти біля Золотого.
Згодом у штабі ООС підтвердили бій біля Золотого, заявивши, що ЗСУ зазнали втрат.
За даними блогера, українські військові у районі Золотого на Луганщині намагаються повернути на передові відведену артилерію.
Як відомо, 29 жовтня 2019 року розпочалося розведення військ у Золотому. ОБСЄ заявила, що обидві сторони запустили білі та зелені сигнальні ракети, які підтверджують їхню готовність до розведення. 26 листопада ОБСЄ офіційно підтвердила – розведення сил біля Золотого завершено
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:31 Ракети різних типів та дрони: Вночі знову рашисти атакували Україну
- 10:27 Розпочалася 1 151 доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України
- 23:53ЗСУ відкинули окупантів на Покровському напрямку, - DeepState
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:24 Цього дня на фронті окупанти намагалися прорватися понад сотню разів
- 14:51ОСУВ "Хортиця": На Покровському напрямку ворог відправляє штурмувати позиції поранених росіян на милицях Відео
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 16:39 ЗСУ повернули контроль над селом на Донеччині
- 12:56 Уряд звільнив голів Сумської та Луганської ОВА
- 12:22Наслідки атак на Донеччині: Один загиблий та 6 поранених
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 11:23На Донеччині клірик УПЦ МП наводив вогонь на позиції ЗСУ в обмін на допомогу у виїзді на Росію ФОТО
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі
- 09:34У Краматорську ворожий дрон поцілив у 5-поверхівку. Поранено трьох людей, в тому числі дитину ФОТО