ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Луганщині задумали створити у прифронтовому Щасті військово-цивільну адміністрацію

У прифронтовому Щасті на Луганщині пропонують створити військово-цивільну адміністрацію, а проведення виборів до ОТГ вважають неможливим через небезпеку

Depo.Луганськ
13 липня 2018 12:55
ФОТО: depo.ua

Такі підсумки наради з питань децентралізації, що 12 липня відбулась в Луганській ОДА, передає Depo.Донбас

Повідомляють, що з 2015 року перші вибори в Гірській, Щастинській та Новоайдарських громадах не призначалися, "через загрозу диверсій та неможливість забезпечити безпеку громадян".

"Внаслідок цього, утворені відповідно до Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" громади, фактично не мають можливості розвиватися та отримувати пряме фінансування з держбюджету", – повідомляють в адміністрації.

Зазначається, що вислухавши позицію представників територіальних громад та дізнавшись безпекову ситуацію на їхній території і фінансові перспективи, учасники наради дійшли висновку щодо можливості проведення перших місцевих виборів на території Гірської та Новоайдарської громад.

"Щодо проведення виборів на території Щастинської ОТГ, то представником Об'єднаного оперативного штабу ЗСУ наголошено на необхідності утворення, у зв'язку зі стратегічним значенням цього населеного пункту, військово-цивільної адміністрації м. Щастя, яке розташоване в безпосередній близькості до лінії зіткнення", – зазначили в повідомленні.

Повідомляється, що у разі утворення військово-цивільної адміністрації населеного пункту, проведення перших місцевих виборів у Щастинській ОТГ буде неможливим.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook