На КПВВ у Станиці бойовики відмовлялися пропускати заступника голови місії ОБСЄ на український бік
На КПВВ "Станиця Луганська" з боку окупованої території відбувся інцидент за участю заступника голови місії ОБСЄ, якого бойовики не пропускали на український бік
- Донбас
-
28 жовтня 2021 12:04

В ОБСЄ з окупованими адміністраціями останнім часом відносини загострилися: у Донецьку навіть було блокування офісу місії.
Як йдеться у повідомленні ОБСЄ, на окупованій Луганщині інцидент з патрулем ОБСЄ стався вранці 27 жовтня о 10:41, передає Depo.Донбас.
Того дня патруль СММ за участі заступника голови місії Марка Етерінгтона прибув у пункт пропуску з підконтрольної збройним формуванням сторони поблизу мосту біля Станиці Луганської.
Етерінгтон і двоє інших членів місії вийшли з автомобілів СММ і попрямували до підконтрольної урядові сторони пункту пропуску.
"Спершу їх зупинили представники збройних формувань, які попросили зазначити їхні імена, посади та громадянство. Члени місії пред’явили посвідки ОБСЄ, однак відмовилися вказувати інші дані. Заступника голови СММ і двох членів СММ пропустили далі, але їх знову зупинили інші представники збройних формувань і повідомили, що мають провести перевірку їхнього багажу. Вони сказали членам місії, що не отримали від своїх командирів інформацію про намір команди СММ здійснити перетин, тому можуть пропустити їх лише після того, як перевірять їхній багаж або коли вони як дипломати пред’являть дипломатичні паспорти", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що члени місії відмовилися виконати обидві вимоги. Їх пропустили далі без виконання зазначених вимог тільки після 98‑хвилинної затримки.
Нагадаємо, КПВВ "Станиця Луганська" з 10 жовтня фактично закрите на в'їзд і виїзд з боку "ЛНР". Окупанти не випускають жителів окупованої Луганщини на підконтрольну територію навіть для повторної вакцинації від COVID-19.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:31росіяни вгатили по Костянтинівці: поранено людину, ще двоє під завалами
- 11:31 Ракети різних типів та дрони: Вночі знову рашисти атакували Україну
- 10:27 Розпочалася 1 151 доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України
- 23:53ЗСУ відкинули окупантів на Покровському напрямку, - DeepState
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:24 Цього дня на фронті окупанти намагалися прорватися понад сотню разів
- 14:51ОСУВ "Хортиця": На Покровському напрямку ворог відправляє штурмувати позиції поранених росіян на милицях Відео
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 16:39 ЗСУ повернули контроль над селом на Донеччині
- 12:56 Уряд звільнив голів Сумської та Луганської ОВА
- 12:22Наслідки атак на Донеччині: Один загиблий та 6 поранених
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 11:23На Донеччині клірик УПЦ МП наводив вогонь на позиції ЗСУ в обмін на допомогу у виїзді на Росію ФОТО
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі