ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль божиться, що зупинений "Торнадо" потяг мав дозвіл на в'їзд з "ЛНР"

Потяг ніби їхав не з Алчевська у Дніпропетровск, а у сам Алчевськ. І там ніби був не чавун, а вугілля
Depo.Луганськ
17 червня 2015 11:25
ФОТО: depo.ua

Батальйон МВС «Торнадо» зупинив поїзд, що віз вугілля на переробку на кокс в Алчевський коксохімічний завод, який мав дозвіл на перетин Антитерористичного центру і державної фіскальної служби. 

Про це повідомила прес-служба Луганської військово-цивільної адміністрації з посиланням на голову відомства Генадія Москаля.

«Особисто я завжди був проти всілякої торгівлі з "ЛНР" і давно просив Верховну Раду України і Кабінет Міністрів на законодавчому рівні врегулювати цей порядок, але, на жаль, на сьогодні це питання так і не вирішено, тому я ще раз звертаюся до КМУ та ВРУ, щоб законодавчо врегулювати дане питання. У тому числі, як чинити на законодавчому рівні з підприємствами, які зареєстровані на території України, але знаходяться в "ЛНР". Так, наприклад, Алчевський коксохімічний завод сплачує всі види податків до фіскальних органів м. Сєвєродонецька, сума яких разом з Алчевським металургійним комбінатом за 5 місяців поточного року становить близько 30 млн доларів», – додав  Москаль.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 16 червня народний депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук повідомив, що вночі на Луганщині батальйоном МВС "Торнадо" зупинено контрабанду чавуну, який перевозили потягом з Алчевська у Дніпропетровськ.

Зупинено близько двадцяти вагонів чавуну, які через лінію зіткнення перевозились потягом з Алчевського металургійного комбінату до Дніпропетровська де отримувачем значиться нікому не відома фірма.

За інформацією Мосійчука, потяг був обладнаний схроном для восьми людей а при обшуку було виявлено ящик тротилу та сепаратистська література.