"ЛНР" благає Україну відновити залізничні пасажирські маршрути у Київ і Одесу

Окупаційна влада частини Луганщини готова відновити пасажирські залізничні перевезення в українські міста за умови згоди української сторони

Depo.Луганськ
12 квітня 2017 15:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє підконтрольний "ЛНР" сайт, "в.о. міністра інфраструктури і транспорту" Володимир Герасимчук каже, що вони готові розглянути будь-які пропозиції української сторони, передає Depo.Донбас.

"Зараз в першу чергу стоїть питання з пасажирськими перевезеннями. Тому що, завдяки "українським бандам", ми не можемо відкривати залізничні пасажирські маршрути, наприклад, "Луганськ-Київ", "Луганськ-Одеса", - зазначив він.

"Ми в змозі все це зробити, і люди є, і професіонали є. Але немає політичної волі України. Все залежить від того боку. Ми працюємо, ми готові йти на будь-які пропозиції", - додав Герасимчук.

Нагадаємо, так звана "рада міністрів "ЛНР" остаточно привласнила майно структурного підрозділу регіональної філії Луганської дирекції залізниць ПАТ "Укрзалізниця".

Три роки тому структурний підрозділ регіональної філії Луганської дирекції залізниць входив у ГП "Донецька залізниця". Після окупації залізничні вокзали у Луганську і Донецьку спустіли, сполучення з українськими регіонами немає з осені 2014 року, а між "республіками" ходять поодинокі електрички.

Загалом залізниця використовувалася для перевезення вантажів: дерева, вугілля коксу. Крім того, "ЛНР" і "ЛНР" довго не могли поділити сфери впливу на залізниці, оскільки головний офіс знаходивася у Донецьку, а луганські окупанти не хотіли підпорядковуватися донецьким у питаннях залізничних перевезень.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас