"ЛНР" анонсувала запуск ще однієї доменної печі на "віджатому" Алчевському меткомбінаті
Окупаційна влада анонсувала на лютий або березень запуск доменної печі №1 на привласненому "ЛНР" Алчевському меткомбінаті
- Донбас
-
17 січня 2018 15:14
Повідомляється, що наразі запущена в роботу доменна піч №5, передає Depo.Донбас з посиланням на підконтрольний "ЛНР" сайт.
"Планується запуск, вже доменщики сидять, повітронагрівачі розігріваються, шихтові матеріали практично всі прибрані з фурменої зони", - зазначив начальник управління з загальних питань Володимир Данилович.
Він пообіцяв, що для працівників підприємства "буде проводитися оплата лікарняних листів, оформлених починаючи з 24 листопада 2017 року".
Нагадаємо, ще 18 грудня окупанти стверджували, що змогли знайти замовлення для Алчевського меткомбінату, а тому провели запуск доменної печі.
ПАТ "Алчевський металургійний комбінат" зупинив роботу в результаті блокади Донбасу 13 лютого 2017 року. Пізніше він був "націоналізований". Таким чином підприємство, що входить в корпорацію "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД), одним з власників якого є Сергій Тарута, управляється російською компанією "Внешторгсервіс", що належить олігарху-втікачу Сергію Курченку. В ІСД констатували, що захоплення Курченком Алчевського меткомбінату призведе до значної втрати бізнесу корпорації.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:40Сили ППО цієї ночі знешкодили 40 з 49 ворожих дронів
- 09:36 У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті на початок 1 201 дня війни
- 12:36Внаслідок російських обстрілів Донеччини дві людини загинули, ще 9 зазнали поранень
- 08:40 Минулої доби зафіксовано більш як 200 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 10:39Росіяни атакували Слов'янськ 6 дронами, поранено рятувальника
- 23:23 Від початку цієї доби відбулося 115 бойових зіткнень
- 22:46На підконтрольній Україні Донеччині проживає майже 21 тисяча дітей, з них кілька сотень - на території бойових дій
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 22:35 Російська армія продовжує спроби посунути лінію фронту, лише за поточну добу було 134 таких спроб
- 10:33Внаслідок обстрілу Краматорська без газопостачання залишилися 3000 абонентів
- 11:02Слов'янськ зазнав дронової атаки, є руйнування
- 14:24 Цієї ночі по Україні рашисти запустили аж 472 дронів
- 12:16На Донеччині внаслідок ворожих ударів маштабні руйнування й пожежі (ФОТО) ФОТО
- 09:31 Розпочалася 1 194 доба війни рф проти України: Ситуація на фронті
- 14:29Окупанти завдали збитків довкіллю Луганщини вже на понад 630 млрд грн
- 11:33Нічна атака на Харківщину, Херсонщину, Сумщину, Дніпровщину, Запоріжжя та Донбас: Що відомо
- 10:28Цієї ночі ППО збила 69 ворожих БпЛА та 3 авіаційні ракети, однак 13 досягли цілей
- 09:22 Минулої доби на фронті окупанти намагалися 191 раз прорвати оборону ЗСУ
- 09:29Ворожий БпЛА поцілив у 5-поверхівку в Білозерському на Донеччині. Поранено жінку та дитину ФОТО