Корнет: "Адміністрація" Плотницького інсценувала держпереворот в "ЛНР" у 2016 році (ВІДЕО)

"Міністр" "МВС" Ігор Корнет заявив, що "адміністрація" ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького інсценувала держпереворот у 2016 році

Про це він сказав у своєму зверненні, передає Depo.Донбас.

За його словами, встановлено причетність керівника "адміністрації "глави" "ЛНР" Ірини Тейцман, а також начальника "служби урядової безпеки "МВС "ЛНР" Євгена Селіверстова до інсценування в вересні 2016 року державного перевороту в "ЛНР".

"В результаті був убитий колишній прем'єр-міністр і мій бойовий товариш Ципкалов Геннадій Миколайович і засуджений до тривалого тюремного ув'язнення заступник командувача управління "народної міліції "ЛНР" Віталій Кисельов", - сказав Корнет.

Вын зазначив, що дані заходи "проводилися при безпосередній участі ряду високопоставлених співробітників "генеральної прокуратури", які займалися фабрикацією даних кримінальних справ".

"Після того, як у "МВС" виявилися незаперечні докази причетності зазначених осіб до даних злочинів, останніми були вжиті заходи по дискредитації відомства і звільнення ключових співробітників "міністерства", які брали безпосередню участь у розкритті ОЗУ", - зазначив Корнет.

Нагадаємо, раніше Корнет заявив, що в "ЛНР" ліквідована група українських диверсантів. За його словами, арештовані вночі генеральний директор ДТРК "ЛНР" Анастасія Шуркаева, керівник адміністрації глави "ЛНР" Ірина Тейцман, а також начальник служби урядової безпеки МВС "ЛНР" Євген Селіверстов.

Також він спростував інформацію про свою відставку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас