У юридичній академії Харкова розповіли про доньку Корнета: Старанна студентка (ВІДЕО)

Дочка відстороненого "міністра МВС "ЛНР" Ігоря Корнета Марина є старанною студенткою, і для її виключення немає ніяких підстав

Depo.Луганськ
24 листопада 2017 12:41
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас з посиланням на ТСН, про це заявили в Національному університеті "Харківська юридична академія імені Ярослава Мудрого".

У вузі запевнили, що вигнати доньку терориста вони не можуть, бо "вона є громадянкою України і старанною студенткою".

Разом з тим, ректор навчального закладу поза камерою зізнався, що не знав біографію батька дівчини, і вступала вона на загальних підставах, а луганську школу закінчила із золотою медаллю.

"Ще конфлікту на Донбасі не було, вона вступила за українськими документами - все, як і повинно бути. І ніяких підстав, відповідно до закону "Про освіту", для того, щоб відмовити їй, у нас не було. У мене до неї, як до студентки, абсолютно ніяких претензій немає ", - сказав керівник вузу.

У той же час у соцмережах повідомляють, що старша донька Корнета у Харкові навчається на бюджеті.

Як повідомлялося раніше, старша донька з трьох дітей ватажка "міліції" "ЛНР" Марина Корнет вчиться на прокурора в Харківській юракадемії ім. Ярослава Мудрого. Її однокашники розповідають, що дівчина смітить грошами на всі боки, а у соцмережах світлини з шикарного відпочинку.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас