Чим закінчуються страйки шахтарів в "ЛНР": Побили, у трусах, на морозі змусили копати яму

Дружина шахтаря, який працює на шахті "Партизанська" в окупованому місті Антрацит на Луганщині, розповіла, що бойовики роблять з учасниками шахтарських страйків

Про це вона написала у своєму блозі, передає Depo.Донбас.

Жінка розповіла, що співробітники шахти спробували організувати страйк і вимагати виплати трьохмісячних боргів із зарплати.

"Чоловік працює на шахті, я в дикреті по догляду за другою дитиною! Зарплату чоловікові не платять місяцями, і вже так набридло жити в проголодь, ну дійсно, просто вже нестерпно терпіти таке ставлення до шахтарів! Справа в тому, що ціни у нас як в центрі Москви, а зарплата до введення у нас рубля була 5-6 тис. грн, а зараз 10 тис рублів, і це не рахуючи того, що у начальства зп по 450 тис !!!" - пише дружина шахтаря.

Вона зазначила, що шахтарі зібралися і влаштували страйк на шахті, вимагаючи виплати зарплати а три місяці, проте отримали лише обіцянки.

"Минуло три дні, час близько 3:00 ночі, ми спимо, а прокидаємося від того, що хтось вибиває нам двері, малі кричать, я кричу, чоловік взагалі в шоці! У підсумку нам вибили двері люди в камуфляжі і масках, з порога чоловіка кулаками в обличчя, і все, я думала я в той же момент померла! Як мої дівчатка плакали, я схопила з ліжка молодшу на руки, а старша всім тілом впала на чоловіка і кричить не бийте мого татка, убийте мене!" - написала вона.

Жінка розповіла, що її чоловіка забрали, його не було 4 години, а старша донька втратила свідомість.

"Забрали його в трусах при температурі -2, вивезли кілька людей, які брали участь у страйку, за місто, дали лопати і змусили рити ями, а поки вони копали ями, вони розповідали, що зроблять з їх дружинами і дітьми! В результаті їх відпустили, вони в мороз йшли до міста пішки, навколо нікого оскільки комендантська година!" - додала вона.

Після цього, за її словами, в чоловіка стався стресс, він каже, що не може з цим далі жити.

"Через 2 тижні обіцяють зп, але чоловік каже, що не візьме ці гроші, та й мені вони не потрібні, краще з голоду помру, а ці кляті гроші мені не потрібні", - написала вона.

Жінка каже, що керівництво шахти називає шахтарів "укрофашистами".

"І все! Що на це сказати? Якщо ми вже випрошуємо наші чесно зароблені, а нам і їх не віддають, а тільки і можуть загрожувати і бити! Розумієте, вони думають, що це їхні гроші!" - зазначила вона.

У коментарях жінці радять їхати з окупованої території уією сім'єю або на Росію, або в Україну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас