Бойовики "ЛНР" затримали членів "ACF - Рух проти голоду", звинувачуючи у роботі на Україну

В "ЛНР" влаштували "маскі-шоу" в офісі громадської організації, звинувачуючи її у співробітництві з міжнародною гуманітарною організацією Action Соntre lа Fаim (Рух проти голоду)

Як повідомляють ЗМІ окупантів, міжнародну організацію та її працівників звинуватили у шпигуванні та роботу на українські спецслужби, передає Depo.Донбас.

Також зазначається, що організація була незареєстрована в "ЛНР" і ніби діяла під прикриттям луганської громадської організації "Народна взаємодопомога".

"Вона займалася збором інформації про соціально-політичну і економічну ситуацію у республіці", - зазначають окупаційні ЗМІ.

На кадрах оперативної зйомки видно, як озброєні бойовики увірвалися в офіс та поклали на підлогу співробітників.

"СБУ, на підставі наданих ACF відомостей, формувалася негативна картина про процеси в "ЛНР", - йдеться у повідомленні.

"МГБ" "ЛНР" повідомляє, що "затримані особи, які надають сприяння іноземній організації".

"Виявлено та вилучено договори, листування, звіти про проведення соціологічних досліджень та інші документи", - йдеться у повідомленні.

Під час обшуку також виявлені штампи комерційних підприємств, фіктивні договори на закупівлю продовольства і інших товарів, які купувалися за рахунок зарубіжних спонсорів для надання гуманітарної допомоги жителям "ЛНР".

"Фактично діяльність цієї місії межує зі злочинами і крадіжками. Суми колосальні - понад 40 мільйонів", - сказав в.о. заступника голови "ради міністрів "ЛНР" Олександр Дробот.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ЛНР