ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Невеличкий колапс": В "ЛНР" звинувачують самих пенсіонерів в тому, що вони не отримують пенсій

Перші виплати пенсій через відділення "Держбанку ЛНР" ускладнюються декількома організаційними моментами, запевняють в "ЛНР"
Depo.Луганськ
8 квітня 2015 13:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила голова "Пенсійного фонду ЛНР" Тетяна Васильєва, передає depo.ua з посиланням на сайти терористів.

"Виплати пенсій розпочалися з 3 квітня в банку і з 4 квітня - через поштові відділення. Вони показали, і ми очікували цього результату, що люди масово пішли в банківські відділення, і це створило свого роду колапс", - розповіла вона.

За словами Васильєвої, однією з причин затримання пенсії стало "недотримання пенсіонерами графіків виплат".

"І наші працівники, і банківські працівники були готові до того, щоб люди отримували по певних дат. Але в результаті приходять всі - неважливо, призначені виплати на 4-е, 5-е або 25-е число. Люди, напевно, не впевнені в тому, що вони зможуть отримати пенсію вчасно, тому вони намагаються підійти в банк завчасно, за 2-3 години до відкриття. І, відповідно, масово стоять під банківськими відділеннями", - зазначила вона.

Крім того, на думку Васильєвої, процес видачі пенсій ускладнюється необхідністю відкриття рахунків у "республіканському банку".

"У перший місяць, крім того, що люди повинні отримати пенсію в банку, вони укладають договір про відкриття рахунку. Це, звичайно, подовжує процедуру. Надалі рахунки вже будуть відкриті, договірні умови між банком і пенсіонером укладені, і наступна виплата буде проходити спокійніше для людей", - запевнила вона.