Журналісти Донеччини вимагають від Жебрівського не ігнорувати місцеві ЗМІ

Журналісти видань Донецької області звернулися до голови ВЦА Павла Жебрівського і просять його більше спілкуватися зі ЗМІ

Depo.Краматорськ
11 квітня 2017 13:24
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у зверненні, яке провідні місцеві журналісти направили на адресу Донецької ВЦА, повідомляє Depo.Донбас

Журналісти занепокоєні закритістю роботи ВЦА. "Нам відомо, що ви як голова цієї установи, часто ігноруєте запити місцевих журналістів про інтерв'ю, не проводите регулярні прес-конференції, під час яких ЗМІ можуть отримувати оперативні дані", - йдеться у зверненні на адресу Жебрівського.

На думку журналістів, прес-служба адміністрації не доступна для отримання оперативних коментарів і часто ігнорує запити журналістів. "Особливо треба зазначити, що відсутня комунікація ДонОДА з нашими читачами та глядачами на непідконтрольній території, що створює умови для виникнення подальшої соціальної напруги", - переконані автори звернення.

У зв'язку з цим вони пропонують:

1. Запровадити проведення щотижневих прес-конференцій голови ВЦА в регіоні з використанням сучасних засобів зв'язку (скайп або інші) для підключення журналістів з віддалених від Краматорська населених пунктів, що дозволить оперативно інформувати цільову аудиторію.

2. Організувати якісну роботу прес-служби ВЦА з метою задоволення професійних потреб місцевих журналістів та інформаційних запитів населення регіону незалежно від місця перебування.

3. Забезпечити можливість отримання журналістами регіональних ЗМІ оперативних коментарів від керівництва та посадових осіб ОДА-ВЦА щодо гострих питань життя регіону. Зі свого боку учасники цієї медіа-ініціативи готові всіляко сприяти реалізації даних пропозицій.

Звернення підписали журналісти "Громадського телебачення Донеччини", "Донецького інститута інформації", інформагенції "Вчасно", інформаційного порталу "Depo.Донбас", мережі сайтів " CitySites", "Радіо Свобода" та "Антикризового медіацентру".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас