ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жебрівський розповів, як бігає за підлеглим та чому не відключає воду "ДНР"

Компанія "Вода Донбасу" продовжує постачати воду на окуповані території Донецької області та майже не отримує за це грошей
Depo.Краматорськ
19 травня 2016 14:01
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Донбас, про це під час колегії Донецької обласної державної адміністрації повідомила фінансовий директор компанії Ірина Ілясова.

За її словами, зараз компанія продовжує постачати воду до окупованих територій.

При цьому, мешканці окупованого Донецька сплачують за це по старим тарифам.

"Самозвана влада не визнала нових тарифів, тож мешканці окупованих територій сплачують за старими тарифами, а вони в 2 рази нижче діючих. Крім того, рівень оплати за воду не перевищує 60%", - повідомила Ірина Ілясова.

Голову Донецької області Павла Жебрівського таке становище справ просто обурило.

"Я не розумію, чому вже восьмий місяць нас ігнорує Мокрий (Олег Мокрий – керівник компанії "Вода Донбасу" - ред)? Він що, працює директором по окупованій частині? Як тільки я його викликаю до себе, він уходить на лікарняний. Він що, хлопчик? Він розумыє, що довго так бігати не вийде?" - емоційно вигукнув Жебрівський.

За його словами, єдине, що стримує його від відключення Донецька від водопостачання це те, що через Донецьк йде водогін на Маріуполь й інші південні міста області. "Якби ні це – розмова була зовсім іншою", - наголосив губернатор.

Компанія "Вода Донбасу" є муніципальним підприємством Донецької обласної ради і зараз знаходиться під керівництвом Донецької обласної державної адміністрації.

Головне завдання компанії – постачанні технічної води з річки Сіверський Донець по всій території області. Цю воду покупають незалежні водоканали міст області. В окремих містах компанія займається постачанням питної води споживачам через свої підрозділи.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас