ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жебрівський "повернув взад" тендер, який з найвищою ціною виграла фірма Близнюка

Результати закупівлі послуг з ремонту адмінбудівлі у Краматорську, який проводився через систему ProZorro, і який виграла фірма родини колишнього губернатора Анатолія Близнюка з найбільшою ціною, скасовано
Depo.Краматорськ
25 травня 2016 13:55
ФОТО: depo.ua
Жебрівський "повернув взад" тендер, який з найвищою ціною виграла фірма Близнюка
Жебрівський "повернув взад" тендер, який з найвищою ціною виграла фірма Близнюка

Як повідомляє кореспондент Depo.Донбас, про це під час сесії краматорської міської ради повідомив губернатор Донецької області Павло Жебрівський.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо скандальної закупівлі, Жебрівський повідомив, що дуже відповідально ставиться до громадського контролю закупівель.

"Коли ця інформація з’явилася у ЗМІ та соціальних мережах, я відразу зв’язався з керівником департаменту фінансів, який повідомив мене про те, що результати цього тендеру скасовані, та проводиться нова процедура в якій беруть участь інші підрядні організації й зовсім з іншими цінами", - наголосив Жебрівський.

Втім, Depo.Донбас перевірив, що на сайті системи ProZorro тендер позначено як актуальний, а підприємство ТОВ "БК Крамміськбуд" - позначено переможцем. Крім того, нам не вдалося знайти нового оголошення про проведення нової процедури закупівлі.

Жебрівський "повернув взад" тендер, який з найвищою ціною виграла фірма Близнюка - фото 1

Нагадаємо, раніше керівник Донецької області Павло Жебрівський у якості прикладу успішного втілення системи ProZorro навів закупівлю з ремонту адміністративної будівлі в Краматорську, яку виграла фірма родини колишнього губернатора Анатолія Близнюка, що запропонувала найбільшу ціну.

П’ять компаній, які запропонували значно нижчі ціни, були дискваліфіковані.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас