"Вода Донбасу" скоротила подачу води Покровську через борг у 96 млн грн

Комунальному підприємству "Покровськводоканал" на 30% скорочено подачу води через борги за послуги водопостачання

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-службу КП "Компанія "Вода Донбасу".

"3 вересня КП "Покровськводоканал" скорочена подача води на 30%. До цього вимушеного заходу КП "Компанія "Вода Донбасу" вдалася через заборгованість, що утворилася за отриману воду і послуги очищення стоків (станом на 01.08.2019 - 96 млн гривень)", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в серпні поточного року "Покровськводоканалу" нараховано за отриману воду трохи більше 4 млн гривень, з яких сплачено лише 1 млн 319 тисяч гривень, тобто 32,4%.

"Крім того, згідно з договорами реструктуризації заборгованості, минулого місяця КП "Покровськводоканал" мав перерахувати "Воді Донбасу" 1 млн 465 тисяч гривень, але ця сума так і не була оплачена", - йдеться у повідомленні.

В компанії наголошують, що через неплатежі споживачів "Вода Донбасу" перебуває в критичному стані.

"Не має можливості оплачувати електроенергію, своєчасно закуповувати матеріали і обладнання для забезпечення стабільної подачі води та очищення стоків, тому підприємствам і міським водоканалам, які не виконують договірні зобов'язання по оплаті поточних поставок води і погашення заборгованості, буде скорочена подача води", - повідомили в прес-службі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook