На Донеччині двоє членів теркомісії загадковим чином зникли із замкненого кабінета

В Карматорську розігрався справжній детектив із загадковим зникненням двох членів теркомісії із зачиненого ззовні кабінета. Голова комісії вважає, що виборча документація у небезпеці  

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Восточный проект".

Повідомляється, що вчора, 26 жовтня, Краматорська міська територіальна виборча комісія приймала документи і бюлетені від дільничних виборчих комісій. Процес завершився пізно ввечері і було оголошено, що засідання переривається до завтра. Члени ТВК стали розходитися по домівках, одна дві з них - Світлана Танська і Оксана Петренко, виявили бажання залишитися ночувати в одному з кабінетів (№310), який орендує комісія.

"Вчора я пішов трохи раніше. Залишилася юристконсульт Ольга Ворощук і Олександр Денисенко, який відповідає за серверну, де вводяться дані результатів голосування. Коли всі зібралися додому, два члени комісії виявили бажання залишитися в кабінеті на ніч. Денисенко, як відповідальний за цей кабінет, закрив двері в кабінет. А вищевказані члени комісії залишилися в кабінеті. Ключі були здані черговому виконкому", - розповів голова КМТВК Роман Байрак.

За його словами, наступного дня о 14:00 він відкрив кабінет, взявши під розпис ключі у чергового, але членів комісії в кабінеті не виявилося.

"Це означає, що вони якось звідти вийшли. Двері відчиняються тільки ключем ззовні. У мене виникає питання: хто відкривав двері і як ці люди зникли з кабінету. У мене є підозра, що хтось ночами відвідує без нашого відома приміщення ТВК, де знаходиться документація виборча і матеріальні цінності", - зазначив Байрак.

На місце події викликали поліцію. За словами голови, є затверджений список осіб, яким має право видати ключі, в переліку цих осіб немає Танської і Петренко.

"Хтось відкривав двері, внаслідок чого ми викликали працівників поліції, приїде оперативно-слідча група, яка буде опитувати, як вони вийшли, хто давав ключі, хто відкривав двері, як часто вони відкривають двері, хто і що робить в наших кабінетах", - розповів Байрак.

Він зазначив, що в присутності секретаря комісії буде проведена інвентаризація документів, з метою виявлення пропажі документів.

"Крім цього, у нас кабінетах знаходяться матеріальні цінності, канцелярія, папір і документація в оригіналах, протоколи комісій залишалися на ніч в кабінетах. І якщо там з'являться якісь виправлення, я хочу, щоб це було зафіксовано", - наголосив Байрак.

Нагадаємо, що в Маріуполі члени виборчої комісії не відпочивали вже понад чотири доби і планують зробити технічну перерву, аби трохи поспати.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"