В Костянтинівці мером міста обрали Азарова з ОПЗЖ
В прифронтовій Костянтинівці на Донеччині, за результатами підрахунків голосів, мером міста буде Олег Азаров з партії ОПЗЖ
- Донбас
-
28 жовтня 2020 14:05

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Суспільне.
"У Костянтинівці територіальна виборча комісія завершила обробляти результати голосування за голову громади та депутатів. На підрахунок витратили півтори доби. Сьогодні 17 членів комісії почали підписувати протоколи та оголошувати результати волевиявлення", - йдеться у повідомленні.
Повідомляється, що в Костянтинівці проголосували 16 819 осіб. Дійсними не визнали 410 бюлетенів.
За словами голови Костянтинівської територіальної виборчої комісії Наталії Кравченко, найбільшу кількість голосів набрав кандидат на посаду міського голови Азаров Олег Анатолійович. За нього проголосували 6 804, у відсотковому значенні 46,02%.
Інші кандидати мають такі результати: Кулик Олександр Олександрович - 5488 голосів, що у відсотках 37,12 %. Та Чертков Сергій Іванович - 1599, що становить 10, 82% .
Фото зі сторінки Суспільне
Зазначимо, Азаров під час передвиборчої кампанії не гребував піаритися навіть на "дитячих майданчиках з шин", які насправді дуже шкідливі як для дітей, так і для довкілля, а шини за українським законодавством мають бути утилізовані.
Він сказав, що як юрист, буде відстоювати таку дитячу площадку.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:04Кличко передав від столичної громади велику партію дронів 72 бригаді на найгарячіший напрямок на Донбасі ФОТО
- 11:30На Донеччині за добу росіяни поранили 10 цивільних
- 13:31За одну добу рашисти на Донеччині пошкодили майже сотню цивільних об’єктів, трьох людей убили, ще двох поранили
- 10:39Сили ППО цієї ночі били 69 зі 165 ворожих дронів
- 09:28 Рашисти збільшили кількість штурмів на фронті
- 09:39Окупанти атакували вночі Україну майже двома сотнями дронів
- 09:18 Рашисти посилили наступальну активність на фронті
- 20:55На Донеччині змінили терміни комендантської години
- 20:26 Держдеп США дозволив продавати зброю Україні
- 13:56Які ігрові набори популярні серед дітей у 2025 році: підказка батькам Актуально
- 11:17Окупанти намагаються вийти на адмінкордон Дніпропетровщини, — Сирський
- 22:40 На фронті сьогодні відбулося 125 бойових зіткнень: Які напрямки найгарячіші
- 11:56Ворог вдарив з авіації по Донеччині: Є загиблі та поранені ФОТО
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 13:53Окупанти завдали дев'ять ударів по Костянтинівці: є загиблі та поранені Відео
- 11:28 росіяни вночі запустили майже півтори сотні дронів: більшість знешкодила ППО
- 09:17За останню добу на Донеччині та Херсонщині російські загарбники вбили п'ятьох цивільних і понад 20 поранили
- 16:54 росія вгатила авіабомбами по Донеччині: троє загиблих та восьмеро поранених
- 10:44У Слов'янську затримали ворожого інформатора ФОТО