У Яценюка визнали роботу Донецької ОДА незадовільною: Кіхтенко до відставки готовий

Голова Донецької області Олександр Кіхтенко не згоден з висновками урядової комісії, яка визнала його роботу незадовільною, та готує свої зауваження

Як повідомляє кореспондент Донбас.depo.ua, про це він заявив під час своєї прес-конференції у Краматорську.

«Я був у Києві та отримав цей висновок. В ньому комісія визнала роботу ОДА незадовільною. З фактами, які наведені у висновках, можна сперечатися - більшість зауважень стосується центральних органів влади, ОДА на ці процеси просто не має впливу», - підкреслив очільник області.

Єдине зауваження, яке, на думку Кіхтенка, знаходиться в межах компетенції влади області - відсутність стратегії розвитку області. Втім, він запевнив, що цей документ вже затверджений розпорядженням губернатора й начав діяти.

За його словами, він не розуміє, яким чином були зроблені ці висновки, оскільки комісія фактично не працювала на місці. «У Краматорськ до наших підрозділів приїхало аж два члена комісії, а з головою комісії я поспілкувався всього 30 хвилин», - розповів Кіхтенко.

За його словами, підрозділи ОДА вже підготували свої зауваження й ґрунтовні пояснення щодо висновків комісії й спрямували їх до Кабінету міністрів.

Щодо ймовірної відставки, яка може буди наслідком таких висновків комісії, то Кіхтенко сприймає таки перспективи досить спокійно.
«Чи буду я працювати на цій посаді - це рішення Президента. Це рішення і буду виконувати. Зараз ОДА працює дуже напружено й свої завдання виконує. Але не все в нашій компетенції. Без допомоги держави ми нічого зробити не зможемо. Зокрема, це пов'язане з фінансуванням. Ми готові відновлювати інфраструктуру, будувати мости, дороги та будівлі. Всі необхідні документи вже у Кабміні, але грошей до цього часу немає», - відзначив Кіхтенко.

Нагадаємо, що наприкінці квітня РНБО визнало незадовільним темпи будівництва укріпспоруд у Донецькій області та оголосило Олександру Кіхтенко догану. Також догану губернатору оголосив Президент України. Крім того, Кабінет міністрів озвучив ще низку претензій до донецького губернатора та створив спеціальну комісію для перевірки діяльності ОДА. Свої висновки комісія мала зробити за 2 тижня - цей строк сплив в середині травня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"