У Краматорську взялися за туризм: Мандрівників заманюватимуть в аквапарк, скейтдром і перевернутий будинок

Краматорську вперше готуються прийняти Програму розвитку туризму на 2019-2021 роки, до цього в місті подібної програми не було

Займатися її впровадженням буде управління з гуманітарних питань Краматорської міськради, передає Depo.Донбас з посиланням на "Восточный проект".

Головний спеціаліст відділу культури управління з гуманітарних питань Олена Булдакова розповіла, що планується створення рекреаційної зони на території трамвайного депо.

"У неї входить будівництво аквапарку, скейтдрома і "перевернутого будинку", будівництво сувенірного павільйону і кафе-музею "Краматорський трамвай", - зазначила Булдакова.

Також заплановане створення комплексу "Зелена садиба", що включає комфортабельні дерев'яні будинки для відпочинку, внутрішній двір з млином, колодязем, лазнею, сараєм, хлівом і іншими господарськими будівлями.

До тогож планують створення міського арт-центру "Вілла предків".

"Адже вілла є унікальним історичним будинком. І зараз вирішується питання про переміщення відділення №1 Краматорського відділу ГУ Національної поліції України в іншу будівлю. Передбачено проведення внутрішніх робіт по відновленню приміщення "Вілли предків", проведення зовнішньої реконструкції будівлі", - сказала Булдакова.

Також необхідно привести в порядок культурні об'єкти міста та територію, що входить в історичний ареал Краматорська.

"Найголовнішим я вважаю проведення ремонту в Музеї історії Краматорська і його модернізацію. Музей історії - це гордість Краматорська, в ньому зберігається багато унікальних експонатів, проводяться цікаві виставки, вечори пам'яті, презентації ... Але музей давно потребує ремонту і я дуже сподіваюся, що це станеться", - сказала вона.

Також в планах відновлення фасадів будинків на території історичного ареалу міста вул. Марата, вул. Академічна (на відрізку від пл. Миру до перетину з вул. Дружби) - створення проекту відновлення фасадів відповідно до початковими планами забудови міста.

Крім того, необхідно відновлення асфальтового покриття на вул. Марата і вул. Академічна (на відрізку від пл. Миру до перетину з вул. Дружби).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас