ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Краматорську розповіли про стан шпиталізованих з отруєнням дітей з оздоровчого табору

В інфекційні відділеннях Краматорська перебувають 29 дітей, яки отруїлися у таборі "Яструбок"

Depo.Краматорськ
18 липня 2018 11:45
ФОТО: depo.ua

Як розповіла заступник начальника міського відділу охорони здоров'я Краматорська Ірина Кулакова, дітям приділяється максимум уваги і надається вся необхідна допомога ,передає Depo.Донбас з посиланням на "ВП".

"Сім лікарів залишилися після роботи і надавали допомогу дітям, проведено огляд, взяті необхідні аналізи, зроблені медичні призначення. Вчора всіх дітей прокапали, сьогодні вранці теж. Годують дітей спеціальним дієтичним харчуванням", - зазначила вона.

За словами Кулакової, яка це інфекція - сказати поки складно.

"Це буде відомо після того, як будуть отримані результати аналізів. Стан більшості пацієнтів задовыльний, але є діти з температурою. На ранок сьогоднішнього дня таких діток було 5 чоловік. У них температура невисока - 37,5 - 37,7", - сказала вона.

Дітей підвозили вчора протягом усього дня, станом на вечір 17 липня в стаціонар іфекціонного відділення ДТМО Краматорська поступило 29 осіб. В основному це діти з Покровська та Дружківки.

Нагадаємо, протягом 17-18 липня з дитячого табору "Яструбок" села Соснове Лиманського району Донеччини шпиталізували 84 людини, з них 68 - діти.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook