У Краматорську пояснили, чи послаблять карантин після 22 травня

У Краматорську на Донеччині досі не введено послаблення карантинних заходів

Як повідомляє прес-служба міськради Краматорська, рішення про застосування режиму послаблення протиепідемічних заходів в регіоні приймає обласна комісія ТЕБ та НС, а станом на ранок 22 травня такого рішення обласною комісією прийнято не було, передає Depo.Донбас.

У Краматорську ще зберігаються введені раніше обмеження у функціонуванні громадського транспорту. А саме: проїзд дозволено тільки особам, що мають відповідний "Спеціальний квиток для проїзду у громадському транспорті"; водій не має права перевозити більше пасажирів, ніж кількість сидячих місць; пасажири громадського транспорту повинні носити захисні маски.

Без змін залишається і режим самоізоляції для осіб, що досягли 60-річного віку – вони підлягають обов’язковій самоізоляції.

Наведені вище обмеження обумовлені Постановою Кабінету міністрів та додатку "Порядок здійснення протиепідемічних заходів, пов’язаних з самоізоляцією".

Послаблення протиепідемічних заходів здійснюється на території регіонів, які одночасно відповідають таким ознакам:
- Загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів становить менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення;
- Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 становить менш як 50%;
- Середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить більше ніж 12 на 100 тис населення протягом останніх семи днів.

Послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке приймається з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для послаблення протиепідемічних заходів, визначених цією постановою. Рішення про послаблення протиепідемічних заходів переглядається не рідше одного разу на сім днів з урахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні".

Нагадаємо, 22 травня Міністерство охорони здоров’я України розмістило на своєму офіційному сайті інформацію, згідно якої 11 областей України не готові перейти до другого етапу зняття карантинних обмежень, який починається після 22 травня. Донецька область входить в перелік цих 11 областей. Це ставить під загрозу відновлення роботи міського та міжміського громадського транспорту, проведення спортивних змагань та відкриття готелів і дитячих садків, у Краматорську в найближчій час.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"