У Краматорську кандидат-нардеп розгорнув агітацію на здоров'ї школярів (ФОТО)

У школах Краматорська розгорнули приховану рекламу за одного з кандидатів на посаду міського голови нардепа Максима Єфімова

Як повідомляє кореспондент Depo.Донбас, останнім часом в соціальних мережах здійнялася справжня хвиля обурення батьків тим, що під виглядом обстеження зору школярів один з кандидатів на посаду міського голови проводить передвиборчу агітацію.

У Краматорську кандидат-нардеп розгорнув агітацію на здоров'ї школярів (ФОТО) - фото 1

Справа в тому, що напередодні виборів громадська організація "Наш Краматорськ" та її засновник - народний депутат Максим Єфімов, оголосив про запуск програми "Здоровий зір". У межах цієї програми всі школярі міста мали пройти обстеження офтальмологів.

Про це також також повідомляють місцеві газети.

У Краматорську кандидат-нардеп розгорнув агітацію на здоров'ї школярів (ФОТО) - фото 2

За дивним збігом обставин, ці обстеження у школах розпочалися якраз на передодні другого туру виборів міського голови, у якому Єфімов буде змагатися за перемогу з діючим заступником мера Андрієм Панковим.

Батьків обурив не лише той факт, що невідомі лікарі вивчали здоров’я дітей у школах без їх попередньої згоди, а й те, що це використовувалася пряма агітація.

Після обстеження дітям видавали буклети акції з розповіддю про Єфимова та його організацію. Крім того, у дітей організатори збирали телефони батьків, на які з часом надходили дзвінки з привітанням або обіцянками допомогти у корекції зору.

У Краматорську кандидат-нардеп розгорнув агітацію на здоров'ї школярів (ФОТО) - фото 3

Певна кількість батьків налаштована дуже рішуче й збирається з’ясовувати, хто дозволив проводити такі агітаційні заходи у школах.

Цілком можливо, що відповідь на це питання слід шукати в тому, що за реєстром громадських формувань, керівник міського управління освіти Євгенія Сидорова є одним з засновників громадської організації "Наш Краматорськ".

Нагадаємо, діючий мер Сєвєродонецька Валентин Казаков агітує за себе, згадуючи те, що зроблено у місті за кошти держави - кошти платників податків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #школа