У Краматорську басейн за 47 млн грн будуватиме фірма, якій анулювали ліцензію

Департамент капітального будівництва Донецької ВЦА 10 жовтня за результатами відкритих торгів уклав угоду з підприємством "БМД и ко" щодо будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу з басейном у Краматорську вартістю 46,79 млн грн

Depo.Краматорськ
19 жовтня 2017 11:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється в системі "Прозорро", передає Depo.Донбас з посиланням на "Наші гроші".

Угода вимагає від фірми протягом 210 календарних днів побудувати фізкультурно-оздоровчий комплекс з басейном (типова будівля басейну "Н2О – Classic") в районі вул. Тихого та вул. Маяковського.

До кінця року фірмі буде перераховано 25, 00 млн грн з загальної вартості будівництва. Роботи включатимуть підготовку території будівництва, типову будівлю "Н2О – Classic", зовнішні мережі електропостачання, зовнішні мережі та споруди теплопостачання, водопостачання та каналізації, а також благоустрій та озеленення території.

Згідно завантажених в систему "Прозорро" довідок, у МПП "БМД и ко" крім директора працюють ще вісім працівників і підприємство не планує залучати субпідрядників для виконання робіт (в обсязі більш ніж 20% від вартості договору).

Серед інших документів МПП "БМД и ко" 12.09.17 р. завантажило в систему "Прозорро" будівельну ліцензію серії АЕ № 181354, видану ще Інспекцією ДАБК у Донецькій області на "донецьку" адресу підприємства, зі строком дії –по 23 жовтня 2017 р.

За даними Реєстру виданих ліцензій ДАБК України ліцензія з такою серією та номером значиться з поміткою "Анулювання (заява)" з другого жовтня 2017 р.

Єдиним засновником та директором "БМД и ко" є донеччанка Надія Бистрова. Раніше підприємство знаходилося у Донецьку та в 2009-2014 роках отримувало підряди від УКБ Донецької міськради.

Після окупації ОРДЛО фірма переїхала до Дніпра, де також отримувала держзамовлення, а в жовтні 2016 року перереєструвалася в Слов'янську, де розташоване ДБК Донецької ОДА.

За цей час Департамент уклав з фірмою шість угод на загальну суму 192,99 млн. грн. Конкурентами переможця на торгах з будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу в Краматорську були ТОВ "Ваді 2012", пропозиція якого була дорожчою на 19%, та ТОВ "Будівельна компанія "Крамміськбуд" з дорожчою на 3,5% пропозицією.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас