ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кіхтенка вигадали, як вдосконалити систему перепусток у зону АТО

Замість перепусток дозволять пред'являти паспорт
Depo.Краматорськ
2 червня 2015 15:40
ФОТО: depo.ua

Заступник голови Донецької військово-цивільної адміністрації Михайло Нечепорук запропонував використовувати паспорт громадянина України замість паперових перепусток, які наразі так важко отримати, щоб потрапити у зону АТО або виїхати з неї.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Нечепорук має намір клопотати перед головою ВЦА Олександром Кіхтенком про підготовку матеріалів для внесення пропозицій щодо зміни існуючого пропускного порядку, що значно прискорить перетин КПВВ, особливо особами, які на сьогоднішній день ще не отримали перепустки.

"При запропонованому новому варіанті використання електронної бази роль пропусків буде виконувати звичайний паспорт громадянина України, тому потреба в отриманні пропусків відпаде, а разом з нею і величезні черги і корупційна складова, якої встигла обрости дана система за короткий час існування", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, депутати від парламентської фракції "Самопоміч" мають намір запропонувати Раді національної безпеки і оборони (РНБО) України скасувати перепустки в зону антитерористичної операції (АТО) для цивільних осіб.

Нагадаємо, 20 лютого в СБУ опублікували оновлений порядок в'їзду громадян в зону АТО і виїзду з неїСистема пропусків почала діяти 21 січня. Повідомлялося, що мають бути скасовані паперові перепустки

Тим часом у соціальних мережах розміщують оголошення про "допомогу в оформленні" перепусток в зону АТО за відповідну грошову винагороду.