ТВК Краматорська виспалася та підписала підсумковий протокол

Краматорська ТВК нарешті встановила підсумки голосування

Про це повідомляє спостерігач Донецької обласної організації ВГО "Комітет виборців України" та Громадянської мережі ОПОРА Олександр Подолян, передає Depo.Донбас.

Сьогодні, 19 листопада, у другій половині дня Краматорська міська ТВК нарешті підписала підсумковий протокол другого туру виборів на посаду міського голови. За кандидата Максима Єфімова проголосувало 28 686 виборців, що становить 47,38%. А за кандидата Андрія Панкова – 31 858 виборців, що становить 52,62%.

"Фактично, результати були відомі вже вчора, 18 листопада, близько 6:00. Проте, члени комісії розійшлись відсипатися так і не підписавши підсумковий протокол. Сьогодні впродовж дня були зібрані підписі усіх членів Краматорської міської ТВК",- йдеться у повідомленні.

15 листопада по завершенню голосування та підрахунку голосів на ДВК, під час безперервного засідання ТВК на годину зникла половина членів комісії. У процесі засідання ТВК прийняла рішення відправити на повторний перерахунок голосів 20 дільничних виборчих комісій, три з яких – неумотивовано.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас