ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ТВК Краматорська виспалася та підписала підсумковий протокол

Краматорська ТВК нарешті встановила підсумки голосування
Depo.Краматорськ
19 листопада 2015 22:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє спостерігач Донецької обласної організації ВГО "Комітет виборців України" та Громадянської мережі ОПОРА Олександр Подолян, передає Depo.Донбас.

Сьогодні, 19 листопада, у другій половині дня Краматорська міська ТВК нарешті підписала підсумковий протокол другого туру виборів на посаду міського голови. За кандидата Максима Єфімова проголосувало 28 686 виборців, що становить 47,38%. А за кандидата Андрія Панкова – 31 858 виборців, що становить 52,62%.

"Фактично, результати були відомі вже вчора, 18 листопада, близько 6:00. Проте, члени комісії розійшлись відсипатися так і не підписавши підсумковий протокол. Сьогодні впродовж дня були зібрані підписі усіх членів Краматорської міської ТВК",- йдеться у повідомленні.

15 листопада по завершенню голосування та підрахунку голосів на ДВК, під час безперервного засідання ТВК на годину зникла половина членів комісії. У процесі засідання ТВК прийняла рішення відправити на повторний перерахунок голосів 20 дільничних виборчих комісій, три з яких – неумотивовано.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас