Обов'язкова вакцинація на Донеччині: Хто має зробити щеплення від COVID-19, щоб не позбутися роботи і зарплати
На Донеччині пояснили, які категорії громадян повинні обов'язково зробити щеплення від COVID-19, щоб не позбутися роботи і зарплати
- Донбас
-
12 жовтня 2021 16:33

Ще у серпні, очільник Донецької ОДА Павло Кириленко розповідав, що на Донеччині процес щеплення від COVID-19 відбувається дуже повільно. Проте зараз, до 7 листопада певні категорії громадян повинні вакцинуватись обов'язково.
Як розповів заступник начальника управління департамента охорони здоров’я Донецької ОВЦА Олександр Педенко, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають представники низки виробництв та організацій, перелік яких затверджений наказом МОЗ.
Так, на період карантину обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів, закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.
Наказ набирає чинності з 7 листопада - через місяць з дня його публікації. За інформацією МОЗ, у випадку, якщо через місяць співробітники вказаних організацій не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати на період карантину.
Педенко додав, що на сьогодні в Донецькій області є достатньо вакцини AstraZeneca; Coronavac/Sinovac-Biotech; Comirnaty/Pfizer-BioNTech, а також працюють центри масової вакцинації в 11 містах.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:33Внаслідок обстрілу Краматорська без газопостачання залишилися 3000 абонентів
- 11:02Слов'янськ зазнав дронової атаки, є руйнування
- 14:24 Цієї ночі по Україні рашисти запустили аж 472 дронів
- 12:16На Донеччині внаслідок ворожих ударів маштабні руйнування й пожежі (ФОТО) ФОТО
- 09:31 Розпочалася 1 194 доба війни рф проти України: Ситуація на фронті
- 14:29Окупанти завдали збитків довкіллю Луганщини вже на понад 630 млрд грн
- 11:33Нічна атака на Харківщину, Херсонщину, Сумщину, Дніпровщину, Запоріжжя та Донбас: Що відомо
- 10:28Цієї ночі ППО збила 69 ворожих БпЛА та 3 авіаційні ракети, однак 13 досягли цілей
- 09:22 Минулої доби на фронті окупанти намагалися 191 раз прорвати оборону ЗСУ
- 09:29Ворожий БпЛА поцілив у 5-поверхівку в Білозерському на Донеччині. Поранено жінку та дитину ФОТО
- 08:21 В ніч на 30 травня Україну атакували 90 безпілотників та дві балістичні ракети
- 23:30Як купити криптовалюту на біржі? Керівництво для тих, хто тільки входить у ринок Актуально
- 23:02На росії підірвали відповідального за повітряні удари по Маріуполю в 2022 році
- 22:22 На фронті сьогодні окупанти намагалися майже 120 разів прорвати нашу оборону, - Генштаб ЗСУ
- 09:40Окупанти вночі атакували Слов'янськ 12 "шахедами", поранено цивільного
- 10:44Правоохоронці затримали ворожу агентуру, що коригувала удари по Костянтинівці ФОТО
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 09:01Вночі під атакою окупантів перебувала Укрзалізниця: Пошкодження є у трьох областях
- 22:35З початку доби на фронті відбулося 166 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ