На Донеччині засудили жінку, яка продавала фальшиві результати тестів на COVID-19
В Донецькій області у Краматорську засудили 43-річну жінку, яка продавала підроблені результати тестів на COVID-19
- Донбас
-
16 грудня 2021 13:13
Вона брала 800 гривень за фіктивний негативний ПЛР-тест на COVID-19, свою діяльність жінка розгорнула в лютому 2021 року.
Як повідомляє прокуратура Донеччини, жінка - мешканка Краматорська, видавала себе за працівника одного з місцевих клініко-діагностичних центрів і організувала "бізнес" з видачі громадянам неправдивих довідок щодо результатів "ПЛР-тестування" на COVID-19.
Запевнивши клієнтів у нібито офіційній здачі аналізів, жінка не передавала відібрані біологічні зразки до діагностичного центру, а власноруч виготовляла довідки на ім’я замовників із зазначенням негативних результатів фіктивного тестування.
Вартість одного підробленого документа складала 800 грн. Отримані кошти жінка витрачала на придбання майна для подальшого здійснення протиправної діяльності.
Правопорушницю засуджено до трьох років позбавлення волі з випробувальним строком на 1 рік, з позбавленням права займатись підприємницькою діяльністю у сфері медицини з наданням послуг, пов’язаних із COVID-19, строком на 1 рік.
Нагадаємо, на Донеччині у Маріупольському районі поліцейські викрили дві групи медиків, які налагодили збут фальшивих COVID-сертифікатів. Послуга з видачі фальшивого сертифікату без щеплення коштувала від 300 до 600 грн.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:33Внаслідок обстрілу Краматорська без газопостачання залишилися 3000 абонентів
- 11:02Слов'янськ зазнав дронової атаки, є руйнування
- 14:24 Цієї ночі по Україні рашисти запустили аж 472 дронів
- 12:16На Донеччині внаслідок ворожих ударів маштабні руйнування й пожежі (ФОТО) ФОТО
- 09:31 Розпочалася 1 194 доба війни рф проти України: Ситуація на фронті
- 14:29Окупанти завдали збитків довкіллю Луганщини вже на понад 630 млрд грн
- 11:33Нічна атака на Харківщину, Херсонщину, Сумщину, Дніпровщину, Запоріжжя та Донбас: Що відомо
- 10:28Цієї ночі ППО збила 69 ворожих БпЛА та 3 авіаційні ракети, однак 13 досягли цілей
- 09:22 Минулої доби на фронті окупанти намагалися 191 раз прорвати оборону ЗСУ
- 09:29Ворожий БпЛА поцілив у 5-поверхівку в Білозерському на Донеччині. Поранено жінку та дитину ФОТО
- 08:21 В ніч на 30 травня Україну атакували 90 безпілотників та дві балістичні ракети
- 23:30Як купити криптовалюту на біржі? Керівництво для тих, хто тільки входить у ринок Актуально
- 23:02На росії підірвали відповідального за повітряні удари по Маріуполю в 2022 році
- 22:22 На фронті сьогодні окупанти намагалися майже 120 разів прорвати нашу оборону, - Генштаб ЗСУ
- 09:40Окупанти вночі атакували Слов'янськ 12 "шахедами", поранено цивільного
- 10:44Правоохоронці затримали ворожу агентуру, що коригувала удари по Костянтинівці ФОТО
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 09:01Вночі під атакою окупантів перебувала Укрзалізниця: Пошкодження є у трьох областях
- 22:35З початку доби на фронті відбулося 166 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ