На Донеччині за два дні 15 померлих і більше 800 нових пацієнтів з COVID-19
Впродовж двох днів - 27 та 28 лістопада, в Донецькій області лабораторно підтверджено 810 нових випадків зараження COVID-19, 15 людей померли від ускладнень
- Донбас
-
30 листопада 2020 09:17

Про це повідомив очільник Донецької ОДА Павло Кириленко, передає Depo.Донбас.
За його даними за п'ятницю, 27 листопада, коронавірусна хвороба забрала ще 14 життів на Донеччині.
"По двоє у Слов’янській, Мар’їнській, Курахівській і Кальчицькій ОТГ; по одному у Краматорській, Торецькій, Мангушській, Нікольській, Гродівській і Волноваській ОТГ", - повідомив він.
Тієї ж доби з лабораторіі повідомили про 419 виявлених хворих, серед яких 15 дітей.
За суботу, 28 листопада внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби у Костянтинівці померла ще одна людина.
За добу виявлено 391 хворого, серед яких 23 дитини.Найбільша кількість інфікованих у Маріупольській ОТГ - 187 осіб.
"28 у Бахмутській ОТГ; 27 у Торецькій ОТГ; 23 у Краматорській ОТГ; 18 у Волноваській ОТГ; 12 у Великоновосілківській ОТГ; 11 у Світлодарській ОТГ; 9 у Слов’янській ОТГ; по 7 в Олександрівській, Білозерській і Добропільській ОТГ; 6 у Соледарській ОТГ; по 5 у Сартанській, Мангушській та Ольгинській ОТГ; по 4 у Часовоярській, Костянтинівській, Нікольській, Мар’їнській і Курахівській ОТГ; 3 у Старомлинівській ОТГ; по 2 у Мирненській, Комарській, Шахівській та Черкаській ОТГ; по 1 у Вугледарській, Святогірській і Лиманській ОТГ.
Нагадаємо, що в Донецькій області за добу 26 листопада виявили 439 хворих на COVID-19, четверо людей померли.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:19 Минулої доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 200 бойових зіткнень
- 09:39 1 228 день війни: Ситуація на фронті
- 21:59 Від початку цієї доби на фронті відбулося 136 бойових зіткнень
- 13:41У центрі окупованого Луганська пролунав вибух
- 22:50 Ситуація на фронті: Сьогодні рашисти атакували майже півтори сотню разів
- 11:40Окупанти атакували Краматорськ 5 дронами, є руйнування
- 11:19Під час спроби продати викрадену зброю на майже 2 млн грн на Донеччині затримали військового
- 09:57Через дронову атаку знищений термінал "Нової пошти" у Слов'янську (ВІДЕО)
- 23:40 Доба на фронті: Окупанти 112 разів атакували позиції ЗСУ
- 20:41 У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження пункту управління армії рф на Донеччині
- 12:28Екіпаж поліції "Білий янгол" потрапив під удар дронів у Покровську
- 09:40Слов'янськ зазнав атаки "шахедів", є руйнування
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 23:50 На Донеччині росіяни намагаються просунутися на трьох напрямках — Сирський
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 10:49Продавчиня зі Слов'янська коригувала ракетні удари росіян по локаціях Сил оборони на Донеччині, - СБУ
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:20У Білозерському на Донеччині від дронової атаки поранені п’ятеро людей
- 17:35"На межі гуманітарної катастрофи": очільник ОВА Донеччини розповів про обстановку в прифронтовій Костянтинівці