На Донеччині судять чоловіка, що пересилав поштою боєприпаси

У Донецькій області прокуратура домоглася призначення нового судового розгляду у справі зловмисника, який намагався переслати "Нової поштою" арсенал боєприпасів, адже суд вважає, що під час затримання були порушені права обвинуваченого

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, передає Depo.Донбас.

Повідомляється, що Донецький апеляційний суд скасував вирок Мар'їнського районного суду, який визнав невинним 21-річного чоловіка "в зв'язку з відсутністю складу злочину", передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

За інформацією правоохоронців, в одному з відділень "Нової пошти" Новогродовки молодий чоловік намагався відправити посилку, в якій були 4 осколкові ручні гранати типу Ф-1, 5 уніфікованих запалів ручних гранат і 47 патронів.

"Суд першої інстанції, виправдовуючи зловмисника, вказав, що при розслідуванні кримінальної справи, а також при вилученні боєприпасів в приміщенні "Нової пошти", де перебували відвідувачі і працівники, допущено порушення конституційного права як фізичних, так і юридичних осіб на збереження таємниці кореспонденції та поштових відправлень", - йдеться в повідомленні.

Однак апеляційний суд визнав такі висновки передчасними і, погодившись з доводами, викладеними в скарзі прокурора, скасував виправдувальний вирок і призначив новий розгляд справи в суді першої інстанції в іншому складі суддів.

Санкція ч. 1 ст. 263 КК України передбачає покарання виключно у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас