На Донеччині показали речі з війни у незвичайному форматі

У Краматорську 14 березня представили Всеукраїнський культурно-мистецький проект "Військово-польовий АРТ"

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Остров".

Виставка представляє собою більш 300 арт-об'єктів, створених з предметів військового спорядження, які перебували в зоні проведення бойових дій на Донбасі.

"Це дитячі іграшки з гільз, ляльки-мотанки зі шматочків камуфляжної тканини, розмальовані картини на ящиках з-під снарядів, музичні інструменти з тубусів від гранатометів і інші", - зазначають у повідомленні.

Куратором проекту є боєць добровольчого батальйону "Золоті ворота" Павло Ротар. Частина майбутніх експонатів він збирав сам на передовій.

"Ідея проекту була в тому, щоб використовувати матеріали, які мають відношення до війни, були в боях, і зробити з них щось мирне, добре, душевне, - говорить він. - Всі ці речі пройшли через мої руки. Я все це привозив з передової, мої товариші мені потім допомагали теж в цьому. Практично щотижня додаються нові експонати. Вони все якісь з особливим таким підтекстом для мене", - розповів Ротар.

Ідея проекту полягає в тому, щоб атрибути війни показати через твори мистецтва як символ того, що сила життя вища за силу смерті.

Над експозицією працювали понад 200 майстрів з усієї України. Серед них велика кількість експонатів належить волонтерам та учасникам бойових дій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook