На Донеччині набули чинності нові правила перевезення: Хто і як може їздити в транспорті
Від сьогодні, 21 жовтня, на Донеччині набувають чинності нові правила пасажирських перевезень в умовах карантину
- Донбас
-
21 жовтня 2021 10:50
З 21 жовтня 2021 року на Донеччині для поїздок в міжрегіональному громадському транспорті потрібно буде використовувати документ про щеплення проти COVID-19 або негативний ПЛР-тест.
"Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень в регіонах з "жовтим", "помаранчевим" або "червоним" рівнем епідбезопасності", - повідомляють у ГУ НП в Донецькій області.
Зазначається, що міжрегіональні перевезення пасажирів в "червоній" зоні будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв і пасажирів транспорту, екіпажу авіатранспорту одного з цих документів:
- міжнародного, внутрішнього сертифікату або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однієї дозою однодозной вакцини або двома дозами дводозной вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або видужання особи від зазначеної хвороби, дію якого підтверджено за допомогою Єдиного державного вебпортал електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу "Дія" ( "Дія");
- негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавируса SARS-CoV-2, діючий 72 години.
"Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт, на автобусних маршрутах, авіаційному і залізничному транспорті міжобласного сполучення", - зазначають у поліції.
При цьому, в дітей віком до 18 років не питатимуть тесті в і сертифікатів в громадському транспорті, під час поїздок між регіонами.
"Для дітей старше 12 років залишається обов'язковим правило використовувати захисні маски під час перебування в громадських місцях, зокрема в транспорті", - уточнюють в поліції.
Також наголошується, що відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака і пасажирів зазначених документів несе перевізник.
Нагадаємо, що впродовж доби 20 жовтня в Луганській і Донецькій областях виявили ще 1877 пацієнтів з ковід. МИнулого тижня Донецька область перейшла до червоної карантинної зони.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:51ОСУВ "Хортиця": На Покровському напрямку ворог відправляє штурмувати позиції поранених росіян на милицях Відео
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 16:39 ЗСУ повернули контроль над селом на Донеччині
- 12:56 Уряд звільнив голів Сумської та Луганської ОВА
- 12:22Наслідки атак на Донеччині: Один загиблий та 6 поранених
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 11:23На Донеччині клірик УПЦ МП наводив вогонь на позиції ЗСУ в обмін на допомогу у виїзді на Росію ФОТО
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі
- 09:34У Краматорську ворожий дрон поцілив у 5-поверхівку. Поранено трьох людей, в тому числі дитину ФОТО
- 22:36 З початку поточної доби на фронті відбулося 135 бойових зіткнень
- 16:34 У Донецькій області ЗСУ захопили у полон китайців, які воювали у складі армії рф Відео
- 11:11Вночі під атакою росіян опинилося Добропілля на Донеччині
- 09:29 У Генштабі ЗСУ розповіли, що відбувається на фронті
- 13:16Віталій Кличко з’їздив на передову та передав бійцям оснащення від столичної громади – 3600 дронів, РЕБи, автівки Відео