На Донеччині командира підрозділу судитимуть за побиття солдата до смерті
На Донеччині командира підрозділу однієї із військових частин ЗСУ судитимуть за побиття солдата, який помер від нанесених йому травм
- Донбас
-
18 лютого 2020 15:51
Про це йдеться у повідомленні Офіса генпрокурора, передає Depo.Донбас.
За версією слідства, у липні 2016 року через невдоволення виконанням підлеглим обов’язків військової служби, командир підрозділу побив солдата і той помер у госпіталі.
Також слідство перевірило обставини можливої упередженості командування частини під час проведення ними службового розслідування, за результатами якого з померлим військовослужбовцем нібито стався нещасний випадок. Правоохоронці вказану версію командування спростували та встановили обставини загибелі військовослужбовця.
Обвинувальний акт стосовно командира підрозділу військової частини за нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження (ч. 2 ст. 121 КК України) та перевищення військовою службовою особою влади (ч. 4 ст. 426-1) КК України направлено до суду.
Нагадаємо, 10 лютого чинного співробітника Служби безпеки України майора Вадима Федорчука, якого звинувачують у викраденні і вбивстві з особливою жорстокістю мирного жителя Авдіївки Володимира Єрьоміна, під час підготовчого засідання в Краматорському міському суді залишили на волі, але усунули від служби зі збереженням зарплати.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:40Сили ППО цієї ночі знешкодили 40 з 49 ворожих дронів
- 09:36 У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті на початок 1 201 дня війни
- 12:36Внаслідок російських обстрілів Донеччини дві людини загинули, ще 9 зазнали поранень
- 08:40 Минулої доби зафіксовано більш як 200 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 10:39Росіяни атакували Слов'янськ 6 дронами, поранено рятувальника
- 23:23 Від початку цієї доби відбулося 115 бойових зіткнень
- 22:46На підконтрольній Україні Донеччині проживає майже 21 тисяча дітей, з них кілька сотень - на території бойових дій
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 22:35 Російська армія продовжує спроби посунути лінію фронту, лише за поточну добу було 134 таких спроб
- 10:33Внаслідок обстрілу Краматорська без газопостачання залишилися 3000 абонентів
- 11:02Слов'янськ зазнав дронової атаки, є руйнування
- 14:24 Цієї ночі по Україні рашисти запустили аж 472 дронів
- 12:16На Донеччині внаслідок ворожих ударів маштабні руйнування й пожежі (ФОТО) ФОТО
- 09:31 Розпочалася 1 194 доба війни рф проти України: Ситуація на фронті
- 14:29Окупанти завдали збитків довкіллю Луганщини вже на понад 630 млрд грн
- 11:33Нічна атака на Харківщину, Херсонщину, Сумщину, Дніпровщину, Запоріжжя та Донбас: Що відомо
- 10:28Цієї ночі ППО збила 69 ворожих БпЛА та 3 авіаційні ракети, однак 13 досягли цілей
- 09:22 Минулої доби на фронті окупанти намагалися 191 раз прорвати оборону ЗСУ
- 09:29Ворожий БпЛА поцілив у 5-поверхівку в Білозерському на Донеччині. Поранено жінку та дитину ФОТО