ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міськрада Краматорська закрила очі на школу, де учнів називають "тварюками"

В управлінні освіти міськради Краматорська не знайшли порушень у школі №18, де учнів вчителька називає "тварюками та дебілами"
Depo.Краматорськ
18 грудня 2015 14:22
ФОТО: depo.ua

Кореспонденту Depo.Донбас заступник керівника управління Олена Нікитченко розповіла, що за скаргою мами учня, якому стало зле у школі, була проведена перевірка школи.

Мати скаржилася, що дитині не надали необхідну медичну допомогу.

"Ми встановили перебіг того дня майже щохвилинно – коли Сашко вийшов с класу, коли потрапив до директора, коли приїжджала швидка допомога, коли йому стало зле, і його відвели додому. Й жодних порушень в діях вчителів чи адміністрації школи не виявили. Єдиний недолік, це відсутність медичної сестри у школі. Але вона в цей час була у суді – це звичайний збіг обставин", - зазначає Нікитченко.

За її словами, перевірка школи буле дуже прискіпливою – до її керівника у місті дуже непросте ставлення, тож ніякої лояльності під час перевірки не було. Але ця перевірка не знайшла жодних порушень. Тож мати Сергія отримала відповідну відповідь на свою скаргу.

Найгірше в цій історії те, що керівництво міської освіти не прикладає жодних зусиль, щоб вичерпати конфлікт. Наприклад, керівництво управління навіть не зв’язувалося з мамою Сергія щоб прояснити ситуацію. «Позиція мами дуже ґрунтовна викладена у скарзі», - зазначила заступник керівника управління. Втім цей конфлікт лежить виключно в площині спілкування між людьми й без обговорення ситуації всіма сторонами конфлікту вирішити його не можна.

"Я не скажу, що моя дитина ідеальна – це хлопчик, більш того в нього перехідний період, всяке бува. Втім відкритий конфлікт у нього лише з вчителькою хімії. Вона дуже погано ставиться до всіх дітей. Може назвати їх "потворами" чи "дебітами". Ми одного разу вже розмовляли про це з нею. Вона розплакалася, та сказала, що їй дуже важно працювати з сучасними дітьми, інколи "здають нерви", але вона про це шкодує та вибачається", - розповідає Світлана, мати учня, якому стало зле у школі.

За її словами, відразу після випадку вона звернулася зі скаргами до управління освіти та прокуратури, але обидва відомства надіслали звичайні відписки.

Нагадаємо, під час сесії краматорської міськради  депутат фракції "Самопоміч"Володимир Ржавський розповів, що школі №18 Краматорська вчителі називають учнів тварюками, гнідами та дебілами.

Він звернувся із депутатським запитом щодо численних інцидентів у цій школі, про які кажуть батьки учнів.

Мер Краматорська Андрій Панков пообіцяв звернути увагу на ці скандальні випадки.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас