У Краматорську помпезно відкритий "Сад Бернацького" вже рік не вводять в експлуатацію
"Сад Бернацького", який помпезно відкрили ще восени минулого року, до цього часу не введено в експлуатацію
- Донбас
-
29 серпня 2017 09:00
Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит, який отримав кореспондент Depo.Донбас.
Згідно з відповіддю департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Донецькій області, наразі декларація про готовність до експлуатації "Саду Бернацького" у державному реєстрі відсутня.
Разом з тим, в реєстрі є декларації про початок будівельних робіт з озеленення парку та реконструкції футбольного поля, який розташовано на території парку.

Разом з тим, згідно з українським законодавством, експлуатація об'єктів, не прийнятих в експлуатацію забороняється, а за порушення цієї вимоги передбачено штраф у розмірі від 60 тисяч до 842 тисяч гривень.
Нагадаємо, Сад Бернацького (колишній Парк Леніна) – найстаріший парк Краматорська. Він з'явився ще XVIII сторіччі. Найбільший внесок у розвиток парку зробив керівник Краматорського металургійного товариства Йозеф Бернацький, прізвище якого закріпилося в назві.
Перші скандали навколо цієї реконструкції виникли ще на стадії проектування. Міська влада віддала понад мільйон гривень за проект без проведення тендеру. Сам проект виявився досить слабким – він передбачав лише оновлення зелених насаджень, встановлення спортивних майданчиків та прокладання нових доріжок. Ніяких кардинальних змін у парку проект не передбачав. Разом з тим, вартість цієї реконструкції становила близько 22 мільйонів гривень.
Оновений "Сад Бернацького" було відкрито 3 вересня 2016 року. Але відвідувачі помітили результати неякісних ремонтних робіт. Наприклад, була незрозуміла логіка розподілу асфальтових доріжок та бруківок. Подекуди вони переходили одна в одну. Та навіть з існуючіми доріжками є величезні проблеми – частина з них знаходиться нижче рівня умовного газону, подекуди у бордюрному камінні величезні прогалини, а місцями бордюру не було взагалі. Газону теж не було, кущі та дерева висаджені тільки біля входу. Парк, в який закопали мільйони гривень - виглядав як переорана земля, подекуди закатана в асфальт.
Але більшість заходів, які проводяться обласною владою проходять саме на у цьому парку. Зокрема там вже відбулося святкування річниці визволення Краматорська, 85-річчя утворення Донецької області та навіть концерт гурту Океан Ельзи.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:11Росіяни вдарили по Краматорську дронами: Пошкоджено будинки та школу
- 09:27"УЗ" попередила про зміни в русі потягів на Дніпропетровщині та Донеччині
- 20:43Перша поразка динамівців за півтора року: "Шахтар" переміг чемпіона країни у матчі українського "класичного" ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 13:25Партизани нищать залізничну інфраструктуру по всій росії, - ГУР (ВІДЕО) Відео
- 12:02 Країна-терористка залишила всю Донеччину без електропостачання
- 11:33Наслідки нічного обстрілу: У двох областях змінили чи відмінили потяги
- 08:13 Карти бойових дій: У Генштабі показали свіжі мапи ФОТО
- 18:33 Оточення чи блокування міст немає: Сирський повідомив про поточну ситуацію в Покровську та Мирнограді
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 08:48 Розпочалася 1 347-ма доба війни: ситуація на фронті
- 23:11 Ситуація на фронті: від початку цієї доби відбулося 114 бойових зіткнень
- 22:31 Військові закликають не підігрувати російським пропагандистам, повторюючи їхні заяви щодо Покровська
- 20:20Армія рф вдарила по Словʼянську, що на Донеччині, з РСЗВ: є жертви й поранені (ВІДЕО) Відео
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 13:19Противник нарощує активність у районі Покровсько-Мирноградської агломерації, — Сирський
- 23:33В українців рекордно зросла зарплата, - ПФУ
- 22:39 У Генштабі ЗСУ розповіли про активність ворога на різних ділянках фронту
- 21:38На Донеччині у прифронтовій зоні залишається ще 701 дитина
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
Сектор

