США передали міськраді Краматорська систему для голосування (ФОТО)

У залі засідання Краматорської міської ради почали монтувати нову систему для голосування

Depo.Краматорськ
4 квітня 2017 13:21
ФОТО: depo.ua

На покращення умов праці місцевих депутатів не витратили жодної бюджетної копійки, повідомляє кореспондент Depo.Донбас

За словами секретаря Краматорської міської ради Дениса Ошурко, систему "Віче" було придбано та встановлено завдяки співпраці міської влади та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Обладнання та програмне забезпечення надані спонсорами безкоштовно.

"Система передбачає наявність у кожного депутата міської ради особистої пластикової картки, за допомогою якої тепер буде проходити реєстрація. Також відтепер панель перед кожним депутатом буде облаштована пультом з необхідними кнопками - "за", "проти", "утримався" та мікрофоном. Крім того, на новому великому екрані під час голосування буде відображатися не тільки кількість голосів, а й результати поіменного голосування. У той час, коли депутатам надаватиметься слово, на екрані буде відображатись його фото, прізвище, ім'я та по-батькові, приналежність до певної фракції", - розповів секретар ради.

Депутатські крісла заради нової системи вирішили не чіпати - в залі просто встановили додаткові стойки з пультами. Останній ремонт у сесійній залі Краматорської міської ради робили 10 років тому. Але систему голосування тоді не змінювали – всі ці роки депутати голосували однією кнопкою, натискаючи її під час відліків "за", "проти", "утримався".

Нагадаємо, минулого року у сесійній залі Миколаївської обласної ради встановили систему електронного голосування "Віче". За даними працівників облради, система обійшлася бюджету в 1,5 мільйона гривень.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас